Filtry wyszukiwania, anonimowi administratorzy grup, komentarze do kanałów i inne

Przeczytaj oryginalny tekst w języku angielskim
Przedstawiamy filtry wyszukiwania, anonimowych administratorów grup, komentarze do kanałów i inne

Twoja osobista chmura Telegrama jest nieskończona i pełna pikantnych memów. Aby pomóc Ci się w niej odnaleźć, wprowadzamy filtry wyszukiwania. Dzisiejsza aktualizacja zawiera również anonimowych administratorów, aby Twoja walka o wolność była bezpieczniejsza, oraz komentarze do kanałów, aby upewnić się, że głos wszystkich jest słyszalny.

Filtry wyszukiwania

Od teraz można filtrować wyniki wyszukiwania według typu za pomocą nowych kart: Media, Linki, Pliki i inne. Aby przeszukać określony okres, wystarczy wpisać „14 sierpnia” lub „wczoraj”. Wpisanie nazwy dowolnej osoby, grupy, kanału lub bota doda filtr według źródła.

Te filtry wyszukiwania można łączyć, co pozwala szukać czegoś tak specyficznego, jak wiadomości z linkiem, wysłanym w marcu 2016 r., zawierającym słowo „łódź”.

Anonimowi administratorzy grup

Telegram jest coraz częściej wykorzystywany do organizowania protestów na rzecz demokracji i wolności. Dziś wprowadzamy kolejne narzędzie dla bezpieczniejszych protestów.

Przełącz pozycję Zachować anonimowość w uprawnieniach administratora, aby włączyć tryb Batmana. Zanonimizowani administratorzy zostaną ukryci na liście członków grupy, a ich wiadomości na czacie zostaną podpisane nazwą grupy, podobnie jak wpisy na kanale.

Wpis od anonimowego administratora w grupie

Komentarze do kanałów

Mówiąc o kanałach, dodaliśmy przycisk komentarza do postów na kanałach z podłączonymi grupami dyskusyjnymi. Komentarze pojawią się we własnym, małym i przytulnym wątku, ale wylądują również w grupie dyskusyjnej, aby wszyscy byli na bieżąco co ułatwi administratorom prowadzenie ucywilizowanej rozmowy.

Jeśli nie jesteś członkiem grupy dyskusyjnej kanału, zostaniesz powiadomiony o odpowiedziach na komentarze za pośrednictwem nowego czatu o nazwie Odpowiedzi.

Tylko przez ograniczony czas można przetestować tę funkcję w tym kanale.

Jeśli chcesz włączyć dyskusje na własnym kanale, przejdź do pozycji Informacje o kanale » Edytuj » Dyskusja.

Niesamowite dodatki do Androida

Nasi czarodzieje Androida nie zapomnieli dorzucić nowych płynnych animacji. Aby je wypróbować, rozwiń lub ukryj klawiaturę, lub przełącz się między motywami dnia i nocy z lewego menu. Zauważysz także wyskakujące animacje podczas usuwania wiadomości, zmiany powiadomień, zapisywania multimediów itp.

Jeśli jesteś bardziej za praktycznymi rozwiązaniami, naciśnij i przytrzymaj dowolne zdjęcie profilowe w czacie grupowym, aby przyjrzeć się bliżej. Jeśli używasz wielu kont w jednej aplikacji, możesz teraz wyświetlić podgląd list czatów innych kont za pomocą tego samego gestu w przełączniku kont.

Więcej animowanych emoji

Kontynuujemy nasze dążenie do animowania każdej istniejącej emoji. Aby otrzymać jedną z tych 👇 na czacie, po prostu wyślij wiadomość z jedną emoji.


I to wszystko na dziś, do zobaczenia w komentarzach.


30 września 2020
Zespół Telegrama