قرعه‌کشی در کانال‌ها و پرمیوم رایگان

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
Giveaways in Channels and Free Premium

مالکین کانال‌ها از این پس می‌توانند در کانال خود قرعه‌کشی برگزار کرده و هدایایی را بین مشترکین خود پخش کنند. این کار علاوه بر تبلیغ کانال، موجب جذب مشترکین جدید و تشویق مشترکین قبلی خواهد شد.

اخیرا قرعه‌کشی در شبکه‌های اجتماعی بسیار محبوب شده، ولی تا پیش از این راهی برای برگزاری سریع و راحت آن‌ها به شیوه‌ای قابل اطمینان و شفاف وجود نداشت. از امروز، تلگرام این مشکل را برطرف خواهد کرد. بدین صورت، میلیون‌ها کاربر می‌توانند هدیه‌هایی مانند اشتراک پرمیوم دریافت کرده و تلگرام منصفانه بودن این پروسه را تضمین می‌کند.

تلگرام پرمیوم رایگان

مالکین کانال‌ها می‌توانند تنها با چند دکمه، قرعه‌کشی برگزار کنند. تلگرام با توجه به قوانین تنظیم شده، برنده‌ها را به طور تصادفی انتخاب کرده و هدیه‌ها را بین آن‌ها پخش می‌کند. برندگان خوش‌شانس این قرعه‌کشی‌ها، اشتراک رایگان تلگرام پرمیوم دریافت خواهند کرد.

برندگان خوش‌شانس این قرعه‌کشی‌ها، لینکی شامل کدهای هدیه دریافت خواهند کرد. این کد، مدرک تاییدی برای برنده شدن شما در قرعه‌کشی حساب می‌شود. هر کد، شامل یک اشتراک رایگان تلگرام پرمیوم خواهد بود، ولی برگزار کننده ممکن است به منظور هیجان‌انگیزتر کردن قرعه‌کشی، جوایز دیگری (مانند یک دستگاه پراید) نیز اضافه کرده باشد.

برای امتحان کردن این قابلیت، می‌توانید تا قبل از تاریخ ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان) در قرعه‌کشی موسس و مدیرعامل تلگرام شرکت کنید. اگر در حال حاضر اشتراک پرمیوم دارید نیز می‌توانید در قرعه‌کشی شرکت کرده و در صورت برنده شدن، هدیه را به یکی از دوستان خود بدهید.

کانال‌ها در ازای هر اشتراکی که در قرعه‌کشی‌ها هدیه بدهند، علاوه بر به دست آوردن مشترکین جدید، ۴ حمایت دریافت خواهند کرد. این حمایت‌ها، قابل انتقال نبوده و تا پایان زمان اشتراک هدیه داده شده، در کانال اعمال خواهند شد. حمایت‌های دریافت شده می‌توانند برای آزاد کردن استوری، رنگ‌های سفارشی و موارد دیگر استفاده شوند.

ساخت قرعه‌کشی

برگزار کننده‌ی قرعه‌کشی، علاوه بر تعداد برندگان و مدت زمان برگزاری، می‌تواند تعیین کند تمامی مشترکین یا فقط اعضای جدید در قرعه‌کشی شرکت داده شوند. همچنین می‌توان تعیین کرد که تنها کاربران برخی کشورها و یا فقط کاربرانی که در چند کانال مشخص شده عضو هستند، اجازه‌ی شرکت در قرعه‌کشی را داشته باشند.

تمامی کانال‌ها با هر سطحی از حمایت، می‌توانند قرعه‌کشی برگزار کنند. برای این کار به صفحه‌ی اطلاعات کانال > ⋮ یا ⋯ > آمار > حمایت‌ها مراجعه کنید.

پرداخت برای قرعه‌کشی

پیش از شروع قرعه‌کشی، برگزار کننده باید هزینه‌ی اشتراک‌های پرمیومی که می‌خواهد هدیه دهد را** پرداخت کند**. این کار را می‌توان با تمامی اپلیکیشن‌های تلگرام انجام داد، ولی استفاده از @PremiumBot یا Fragment به‌صرفه‌تر خواهد بود.

فروشگاه‌های App Store و Google Play محدودیت تعداد تراکنش دارند، ولی @PremiumBot به شما اجازه‌ی خریدهای بزرگ‌تر را می‌دهد. برای برگزاری قرعه‌کشی‌های بسیار بزرگ، می‌توانید با استفاده از Fragment، تا هزاران اشتراک را به صورت همزمان هدیه بدهید.

Paying for a giveaway on Fragment

برای دسترسی به ربات @PremiumBot، می‌توانید از نسخه‌ی تلگرام وب، تلگرام دسکتاپ و یا نسخه‌ی مستقیم تلگرام اندروید استفاده کنید.

حمایت‌های بیشتر برای کاربران

از امروز، هر حساب کاربری پرمیوم، تعداد حمایت‌های بیشتری بسته به نوع اشتراک خود دریافت خواهد کرد. کاربرانی که اشتراک پرمیوم را برای خودشان خریداری می‌کنند، ۴ حمایت دریافت خواهند کرد که می‌توانند آن‌ها را بین کانال‌های مختلف پخش کرده و یا همه را به یک کانال اختصاص دهند.

Choosing a channel to boost

اگر به کسی اشتراک پرمیوم هدیه بدهید، شخص مورد نظر ۱ حمایت و شما ۳ حمایت دریافت خواهید کرد. اگر اشتراک پرمیوم خود را در قرعه‌کشی برنده شوید، ۴ حمایت شما به طور خودکار به کانال میزبان می‌رسد.

برای امروز کافیه، به زودی قابلیت‌های جدید بیشتری را به شما هدیه خواهیم داد.


۶ نوامبر، ۲۰۲۳
تیم تلگرام