Loterie w kanałach i darmowe Premium

Przeczytaj oryginalny tekst w języku angielskim
Loterie w kanałach i darmowe Premium

Właściciele kanałów mogą teraz organizować Loterie, aby losowo rozdawać nagrody swoim obserwującym. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz promować swój kanał, zdobyć nowych obserwujących lub nagrodzić obecnych.

Loterie są już od jakiegoś czasu popularnym trendem w mediach społecznościowych, ale dotychczas nie było możliwe szybkie zorganizowanie ich w weryfikowalny i przejrzysty sposób. Telegram zmienia to dzisiaj. To pozwoli milionom użytkowników otrzymanie nagród takich jak subskrypcje Telegram Premium, a Telegram zagwarantuje, że wygrywający zostaną wybrani sprawiedliwie.

Darmowy Telegram Premium

Właściciele kanałów mogą utworzyć Loterię za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Telegram wylosuje zwycięzców na podstawie ustalonych zasad i rozda nagrody.

Szczęśliwi zwycięzcy otrzymają linki z kodami podarunkowymi, które mogą służyć jako publiczna weryfikacja wygranej. Każdy kod zawiera darmową subskrypcję Telegram Premium, ale organizatorzy mogą dodać inne nagrody (np. Tesle) dla urozmaicenia.

Aby to wypróbować, przed 13 listopada dołącz do loterii sponsorowanej przez założyciela Telegrama. Jeśli masz już Premium, możesz dołączyć i wygrać mimo to i przekazać swoją nagrodę przyjacielowi.

Otrzymywanie ulepszeń

Oprócz zdobywania nowych obserwujących kanały automatycznie zyskują 4 ulepszenia za każdą rozdaną subskrypcję. Ulepszeń tych nie można przenieść, więc pozostają na kanale na czas trwania subskrypcji wygranej w loterii. Ulepszenia pomagają kanałom zdobyć wyższy poziom, odblokować relacje, własne kolory i więcej.

Tworzenie loterii

Poza liczbą zwycięzców i czasem trwania organizator może zdecydować, czy w loterii wezmą udział wszyscy, czy tylko nowi subskrybenci, oraz wybrać niektóre kraje lub wymagać, by uczestnicy zasubskrybowali inne kanały, aby się zakwalifikować.

Kanały na dowolnym poziomie mogą rozpocząć loterię przez Informacje o kanale » ⋮ lub
⋯ » Statystyki » Ulepszenia » Zdobądź ulepszenia za prezenty
.

Płatności za loterie

Aby rozpocząć loterię, organizator musi zapłacić z góry za subskrypcje Premium, które chce rozdać. Można to zrobić w dowolnej aplikacji Telegram, ale bardziej opłacalne jest przez @PremiumBot lub Fragment.

App Store i Google Play ograniczają wielkość transakcji, natomiast @PremiumBot pozwala na większe zakupy. W przypadku największych loterii Fragment umożliwia dystrybucję tysięcy subskrypcji jednocześnie.

Opłacanie loterii na Fragment

Możesz uzyskać dostęp do @PremiumBot z Telegram Web, Telegram Desktop lub bezpośredniej wersji (direct) Telegrama dla Androida.

Więcej ulepszeń dla użytkowników

Od dzisiaj każde konto Telegram Premium otrzymuje więcej ulepszeń jako część swojej subskrypcji. Użytkownicy, którzy płacą za swoją subskrypcję, zamiast 1 mają 4 ulepszenia do rozdania między kilkoma kanałami lub przyznania niektórym kanałom kilku ulepszeń.

Wybór kanału do ulepszenia

Jeśli podarujesz komuś Premium, otrzyma on 1 ulepszenie, a ty pozostałe 3 na swoje konto. Jeśli wygrasz Premium w loterii, zamiast tego twoje 4 ulepszenia zostaną automatycznie przekazane do kanału organizującego loterię.

To wszystko na dziś, wrócimy niebawem, by rozdać więcej nowych funkcji.


6 listopada 2023
Zespół Telegrama