Przypięte wiadomości 2.0, ulepszona Lokalizacja na żywo, listy odtwarzania i więcej

Przeczytaj oryginalny tekst w języku angielskim
Przedstawiamy przypięte wiadomości 2.0, ulepszoną Lokalizację na żywo, listy odtwarzania i więcej

Halloween jest tuż za rogiem, a my zebraliśmy narzędzia, które pomogą Ci zorganizować twój cukierek albo psikus. Ćwicz swoje umiejętności voodoo z wieloma przypiętymi wiadomościami na każdym czacie, uważaj na inne zombie w okolicy dzięki Lokalizacjom na żywo 2.0, umieść swoją niesamowitą muzykę na listach odtwarzania i nie tylko.

Wiele przypiętych wiadomości

Przypięte wiadomości są bardzo podobne do czipsów, trudno jest zatrzymać się tylko na jednym, dlatego możesz teraz przypinać wiele wiadomości na dowolnym czacie. Wystarczy dotknąć górnego paska, aby przejść między nimi lub użyj nowego przycisku, jeśli chcesz zobaczyć je wszystkie na osobnej stronie.

Oprócz kanałów i grup przypięte wiadomości działają teraz w czatach jeden na jeden, przenosząc wszystko, od list zakupów po przyjazne zakłady w XXI wiek.

Ulepszona Lokalizacja na żywo

Gdy znajomi udostępnią swoją lokalizację na żywo, możesz ustawić alert, który powiadomi Cię, gdy będą blisko. Ikony na mapie lokalizacji na żywo pokazują teraz również kierunek, w którym są zwrócone, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy ktoś jest na właściwym torze, czy też skręcił w złą stronę.

Nigdy więcej nie miniesz się z nikim podczas spotkania na ulicy, nawet jeśli wszyscy wokół (łącznie z tobą) są przebrani za mumie.

Listy odtwarzania

Gdy wyślesz wiele utworów jednocześnie, zostaną one ułożone razem na liście odtwarzania — łatwiejsze do odtwarzania, przesyłania dalej lub komentowania. Otwarcie jednej z piosenek spowoduje umieszczenie ich wszystkich w kolejce we wbudowanym odtwarzaczu multimedialnym Telegrama.

Lista odtwarzania wysłana na czat

Wysyłanie wielu plików jednocześnie wyświetla je również w jednym wygodnym dymku czatu. Oczywiście zawsze możesz go rozdzielić i wybrać tylko jeden lub kilka plików, lub utworów z zestawu.

Statystyki postów kanału

Komentarze zwiększyły aktywność subskrybentów na kanałach, a teraz wprowadzamy nowe narzędzia dla administratorów do śledzenia. Oprócz statystyk kanału możesz przeglądać statystyki poszczególnych postów na swoim kanale – w tym listę kanałów publicznych, do których Twój post został przekazany.

Strona statystyki postów kanału

Nowe, płynne animacje na Androidzie

W międzyczasie nasi androidowi Frankensteini wciąż dodają nowe animacje, tym razem do wysyłania wiadomości i przełączania utworów w odtwarzaczu muzyki.

Również na Androidzie: możesz teraz edytować i ponownie wysłać zdjęcie od razu, pomijając rytuał pobierania i wysyłania. Wystarczy dotknąć przycisku pędzla podczas przeglądania zdjęcia, aby szybko zaznaczyć miejsce za pomocą X, lub nałożyć naklejki z czaszkami na twarze.

Jackpot

Monako jest stopniowo ponownie otwierane dla turystów, ale jest inny sposób, aby spróbować szczęścia: wyślij 🎰 na dowolny czat i zobacz, czy trafiłeś w dziesiątkę.

Na wypadek gdybyś przegapił, to działa również na 🎲, 🏀, ⚽️ i 🎯.

Upiornie zachwycające animowane emotikony

Biorąc pod uwagę okazję, nie mogliśmy powstrzymać się od animowania każdej upiornej emoji, jaką mogliśmy znaleźć. Aby uzyskać jedną z nich 👇 na czacie, po prostu wyślij wiadomość z jedną emoji. Aby poczuć dodatkowy dreszczyk emocji podczas oglądania animowanych emoji dotknij ⚰️ i 🎃.


Nawet jeśli nie lubisz 🗿 całego Halloweenowego szumu, mamy dla ciebie ukrytą animację:

Jak uzyskać tę aktualizację

Nowa wersja z tymi funkcjami jest już dostępna dla wszystkich naszych użytkowników Androida za pośrednictwem Google Play lub APK. Jeśli korzystasz z systemu iOS, otrzymasz aktualizację, gdy tylko a) Apple zakończy przeglądanie jej LUB b) zdecydujesz, że czas przejść na Androida. AKT: (31 października) Część aktualizacji na iOS również została zatwierdzona.

Teraz wrócimy do pracy nad naszym kostiumem na Halloween. Idziemy jako Duch Przeszłych Czatów Grupowych: 256 członków, bez narzędzi moderacji i całkowicie pokryci zielonym szlamem. Do zobaczenia po drugiej stronie!


30 Października 2020
Zespół Telegrama