ویدیوهای پروفایل، به اشتراک گذاری فایل‌های ۲ گیگابایتی، آمار گروه‌ها، بهبود در قابلیت افراد نزدیک و موارد بیشتر

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
Introducing Profile Videos, Improved People Nearby, 2 GB File Sharing and More

به‌روزرسانی امروز ویدیوهای پروفایل و همچنین افراد نزدیک بهبود یافته، قابلیت به اشتراک گذاری و ذخیره‌سازی تعداد نامحدودی فایل هر یک تا حجم 2 گیگابایت و موارد بیشتر را به همراه دارد.

ویدیوهای پروفایل

از این پس می‌توانید یک ویدیو برای پروفایلتان آپلود کرده و یک فریم از آن را به عنوان عکس پروفایل ثابت خود در گفتگوها انتخاب کنید. لحظات خوب خود را به اشتراک بگذارید یا مثل یک عکس جادویی از هری پاتر برای دیگران چشمک بزنید یا دست تکان دهید.

مانند هر چیزی که آپلود می‌کنید، ویرایشگرهای رسانه ما به شما کمک می‌کنند کیفیت ویدیو را بهبود بخشید، یا خودتان را با استیکرهای متحرک تزیین کنید.

اگر حالتان تغییر کرد، می‌توانید با زدن ‘تنظیم به عنوان پروفایل اصلی’ به سرعت به یک عکس یا ویدیوی پروفایل قدیمی برگردید

صاف کردن پوست

هر عکس و ویدیویی که با دوربین جلو بگیرید، از این پس در قسمت ویرایشگر رسانه دارای قابلیت صاف کردن پوست است. با این حال، شما به این قابلیت نیاز ندارید تا فوق‌العاده بنظر برسید، شما فوق‌العاده هستید.

افراد نزدیک بهبود یافته

ویدیوهای پروفایل آشنایی با افراد جدید را چندین برابر جذاب‌تر می‌کنند. به همین مناسبت، ما تغییراتی در قسمت افراد نزدیک به وجود آوردیم.

هنگامی که گفتگوی جدیدی را از طریق صفحه افراد نزدیک باز کنید، تلگرام برای شکستن یخ شما یک استیکر احوال‌پرسی پیشنهاد می‌دهد. و هنگامی که دیگران با استفاده از این قسمت با شما ارتباط برقرار کنند، می‌توانید ببینید که آن‌ها چقدر از شما دور هستند.

TITLE

حالا که افراد دارند پا به این دنیای جدید می‌گذارند، وقت این رسیده که دوستان جدیدی پیدا کنید و مجموعه استیکرهای خود را با هم مقایسه کنید. به قسمت مخاطبین > افراد نزدیک بروید و بر روی ‘قابل مشاهده کردن خودم’ بزنید.

عکس‌های کوچک

تا حالا پیش آمده از خودتان بپرسید که عکسی که دریافت کرده‌اید فقط یک میم دیگر است یا آن سلفی که منتظرش بودید؟ با ریزعکس‌های جدید فهرست گفتگو به سرعت متوجه شوید که چه رسانه‌ای در یک پیام است.

TITLE

ریزعکس‌های جدید همچنین در اعلان‌ها و نتایج جستجوی پیام نیز نشان داده می‌شوند. دیگر هیچ تصویر گربه‌ای را از دست ندهید.

حالا که صحبت از پیش‌نمایش شد، می‌توانید در فهرست گفتگوها بر روی عکس پروفایل بزنید و نگه دارید تا بدون باز کردن یک گفتگو، پیش‌نمایشی از پیام‌های آن را مشاهده کنید. این قابلیت مربوط به سال 2018 است، ولی ما خوابی دیدیم که در آن یک اختاپوس سخنگو از ما خواست که به این قابلیت در اینجا اشاره کنیم. این هم برای تو اختاپوس!

جدا کردن گفتگوهای جدید از طرف غیرمخاطبین

به لطف قابلیت افراد نزدیک و گروه‌هایی که تا 200,000 نفر عضو دارند، همیشه می‌توانید کسی را برای صحبت کردن پیدا کنید. افراد معروف گاهی اوقات ممکن است مشکلی برعکس این مسئله را داشته باشند و بخواهند توجهات دریافتی به خودشان را کمتر کنند. ما این مشکل را برطرف کردیم.

در صورتی که پیام‌های زیادی دریافت می‌کنید، این گزینه جدید را در تنظیمات حریم خصوصی و امنیت امتحان کنید که گفتگوهای جدید از غیرمخاطبین را به صورت خودکار بایگانی و بی‌صدا می‌کند. شما می‌توانید هر زمان که بخواهید در پوشه بایگانی به این گفتگوها دسترسی داشته باشید و آن‌ها را با یک ضربه به فهرست گفتگوهای اصلی بازگردانید.

آمار گروه‌ها

مالکین گروه‌های بزرگ با بیش از 500 عضو از این پس می‌توانند نمودارهای با جزئیات از میزان فعالیت و رشد خود را مشاهده کنند. همچنین در آمار گروه‌ها فهرست اعضای برتر از لحاظ تعداد پیام ها و‌ میانگین تعداد کاراکترها در آن‌ها نمایش داده می‌شوند.

راستی، حداقل تعداد دنبال کننده‌ها برای مشاهده آمار کانال هم به 500 نفر کاهش یافته است. 🎉 ما در نظر داریم در آینده نزدیکی دسترسی به آمار گروه‌ها را به مدیران تمامی گروه‌ها با ۱۰۰ عضو یا بیشتر از آن ارائه دهیم.

در همین زمان در اندروید

در اندروید، پخش‌کننده موسیقی با نماد‌‌های جدید و فهرست آهنگ‌های قابل گسترش دوباره طراحی شده است. بر روی دکمه حالت پخش در سمت چپ بزنید تا پخش مجدد و پخش تصادفی را کنترل کنید و ترتیب آهنگ‌ها را برعکس کنید تا فهرست پخشتان با شما مون‌واک برقصد.

در هنگام نوشتن یک پیام طولانی، نوار نوشتن پیام به آرامی گسترش می‌یابد. ویرایشگر ویدیو از این پس امکان بریدن و چرخاندن ویدیوها را به شما می‌دهد تا اگر به صورت افقی فیلم‌برداری کردید بتوانید شواهد را پنهان کنید.

حساب‌های کاربری چندگانه

در تلگرام شما می‌توانید بدون خارج شدن بین ۳ شماره تلفن مختلف جابجا شوید. کاربران موبایل ما از سال ۲۰۱۷ از این قابلیت بهره‌مند هستند و اکنون این قابلیت به پلتفرم چند پلتفرمی تلگرام هم افزوده می‌شود. مثل همیشه این قابلیت به اتصال فعال به تلفنتان نیاز ندارد.

مثل همیشه این قابلیت به اتصال فعال به تلفنتان نیاز ندارد - تمامی برنامه های ما کاملا خودکفا هستند.

اموجی‌های متحرک بیشتر

لشکر اموجی‌های متحرک ما در حال رشد است. برای این که یک از آن‌ها 👇 را در گفتگویتان داشته باشید، کافیست یک اموجی تکی را در پیام ارسال کنید و شاهد زنده شدن آن باشید.

مراقب باشید، یکی از ایموجی‌ها گاز می‌گیرد. و ما اجازه نداریم بگوییم کدام.

در صورتی که به دنبال چیزی بیشتر تعاملی هستید، سعی کنید با ارسال یک اموجی ⚽️ به هر گفتگو بدون هیچ متن دیگری مشاهده کنید که آیا یک گل زده اید.

و یک خبر دیگر

از سال 2014، کاربران تلگرام فایل‌هایی تا حجم هر یک 1.5 گیگابایت را به اشتراک گذاشته‌اند، که بر حسب تصادف 93 برابر بزرگتر از 16 مگابایت است (16 عددی کاملاً تصادفی بوده و ما اصلاً نمی‌دانیم به چه معناست).

حالا کاربران تلگرام می‌توانند تعداد نامحدودی فایل از هر نوعی را ارسال کنند، که هر فایل می‌تواند تا سقف 2 گیگابایت حجم داشته باشد.


و برای امروز کافیست. ما الان در میانه سال هستیم و هشت به‌روزرسانی اساسی را پشت سر گذاشته‌ایم و قابلیت‌هایی که مدت‌ها در انتظارشان بودید را پیش رو داریم. با ما همراه باشید!


ژوئیه ۲۶، ۲۰۲۰
تیم تلگرام