Wideo profilowe, udostępnianie plików 2GB, statystyki grupy, ulepszone „Ludzie w pobliżu” i inne

Przeczytaj oryginalny tekst w języku angielskim
Wprowadzamy wideo profilowe, ulepszone „Ludzie w pobliżu”, udostępnianie plików 2GB i inne

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza wideo profilowe wraz z ulepszonymi funkcjami Ludzie w pobliżu, nieograniczonym udostępnianiem i przechowywaniem plików do 2 gigabajtów każdy, miniaturki dla Twojej listy czatów i powiadomień, statystyki grup i wiele więcej.

Wideo profilowe

Możesz teraz przesłać wideo do swojego profilu i wybrać klatkę, która będzie używana jako statyczne zdjęcie profilowe w czatach. Uchwyć się w akcji lub mrugaj i machaj do ludzi, jakbyś był na magicznym zdjęciu Harry'ego Pottera.

Podobnie jak w przypadku każdego przesyłanego pliku, nasz edytor multimediów pomoże Ci poprawić jakość lub ozdobić się animowanymi naklejkami.

W miarę zmiany nastroju możesz szybko przywrócić poprzednie zdjęcie profilowe lub wideo, naciskając „Ustaw jako główne…”. Idealne do przewijania czasu i pozostawania młodym na zawsze.

Wygładzona skóra

Mówiąc o edytorze multimediów, każde zdjęcie lub wideo zrobione przednim aparatem ma teraz opcję wygładzenia skóry, ale nie potrzebujesz tego, żeby wyglądać fantastycznie, jesteś fantastyczny.

Ulepszone „Ludzie w pobliżu”

Filmy profilowe sprawiają, że poznawanie nowych ludzi jest kilkanaście razy ciekawsze, dlatego na tę okazję wzbogaciliśmy sekcję Ludzie w pobliżu.

Gdy ktoś skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem sekcji „Ludzie w pobliżu”, zobaczysz, jak daleko jest. A kiedy zaczniesz rozmowę z kimś w pobliżu, Telegram zaproponuje naklejkę powitalną, aby przełamać lody. Na szczęście wszystkie nasze naklejki są ekstrawertykami.

Ulepszone „Ludzie w pobliżu”

Teraz gdy ludzie wkraczają w ten nowy wspaniały świat, nadszedł czas, aby zaprzyjaźnić się i zaludnić Ziemię porównać swoje kolekcje naklejek. Przejdź do Kontakty » Znajdź ludzi w pobliżu i spróbuj nacisnąć opcję „Uczyń mnie widocznym”.

Miniaturki

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy nadchodzące zdjęcie to kolejny mem, czy selfie, na które czekałeś? Dzięki nowym miniaturom listy czatów od razu dowiesz się, jakie multimedia znajdują się w wiadomości.

Miniaturki na liście czatów

Nowe miniatury pojawiają się również w powiadomieniach i wynikach wyszukiwania wiadomości. Nigdy więcej nie stracisz zdjęcia kota.

Mówiąc o podglądach, możesz przytrzymać zdjęcie profilowe na liście czatu, aby podejrzeć wiadomości bez jego otwierania. Ta funkcja pochodzi z 2018 roku, ale mieliśmy sen, w którym gadająca kałamarnica kazała nam o tym wspomnieć.

Filtruj nowe czaty od osób niebędących kontaktami

Dzięki Ludziom w pobliżu i grupom do 200 000 członków zawsze możesz znaleźć kogoś, z kim możesz porozmawiać. Osoby publiczne mają czasem odwrotny problem i mogą chcieć zmniejszyć uwagę, jaką otrzymują – zadbaliśmy o to.

Jeśli otrzymujesz zbyt wiele wiadomości, wypróbuj nowy przełącznik w ustawieniach Prywatność i bezpieczeństwo, aby automatycznie zarchiwizować i wyciszyć nowe czaty od osób niebędących kontaktami. Do tych czatów możesz uzyskać dostęp w dowolnym momencie z folderu Archiwum i przywrócić je z powrotem do głównej listy czatów.

Statystyki grup

Właściciele dużych grup z ponad 500 członkami mogą teraz wyświetlać piękne, szczegółowe wykresy dotyczące ich aktywności i przyrostu. Statystyki grup pokazują także listę najlepszych członków według liczby wiadomości i średniej liczby znaków, jaką mają ich wiadomości.

Nawiasem mówiąc, minimalna liczba subskrybentów, aby uzyskać statystyki kanału, również została zmniejszona do 500. 🎉 W najbliższej przyszłości planujemy udostępnienie statystyk grup administratorom wszystkich grup liczących 100 i więcej członków.

Dodatki na Androida

Na Androidzie odtwarzacz muzyczny został przeprojektowany dzięki nowym, eleganckim ikonom i rozwijanej liście utworów. Naciśnij przycisk po lewej stronie, aby kontrolować zapętlanie, odtwarzanie losowe i odwracać kolejność utworów, aby Twoja lista odtwarzania mogła spacerować z tobą.

Pasek wprowadzania wiadomości będzie płynnie powiększał się podczas pisania długiej wiadomości. Edytor wideo pozwala teraz przycinać i obracać filmy, aby pomóc Ci ukryć wszelkie dowody filmowania w pionie.

Wiele kont w Telegram Desktop

Telegram pozwala pozostać zalogowanym na 3 kontach z różnych numerów telefonów bez wylogowania. Nasi użytkownicy mobilni korzystają z tej funkcji od 2017 r., a dziś trafia ona na wieloplatformowy Telegram Desktop.

Jak zawsze nie wymaga to aktywnego połączenia z telefonem – wszystkie nasze aplikacje są całkowicie samowystarczalne.

Więcej animowanych emoji

Nasza animowana armia emoji wciąż rośnie (uwaga dla Ciebie: buduj większe koszary). Aby otrzymać jedną z nich 👇 na czacie, po prostu wyślij wiadomość z jedną emoji i zobacz, jak ożywa.

Uważaj, jedna z nich gryzie. I nie wolno nam powiedzieć, która z nich.

Jeśli szukasz czegoś bardziej interaktywnego, spróbuj wysłać pojedynczą ⚽️ na dowolny czat, aby sprawdzić, czy strzelisz gola:

I jeszcze jedno

Od 2014 r. użytkownicy Telegrama udostępniają pliki do 1,5 GB każdy, co jest 93 razy większe niż 16 MB (co jest liczbą całkowicie losową, nie mamy pojęcia, co to może znaczyć).

Od teraz możesz wysyłać nieograniczoną liczbę plików dowolnego rodzaju – każdy może mieć do 2 GB.


I to wszystko na dzisiaj. Jesteśmy teraz w połowie roku – za nami osiem głównych aktualizacji i długo oczekiwane funkcje za rogiem. Bądźcie czujni!


26 lipca 2020
Zespół Telegrama