تماس‌های ویدیویی و‌ هفت‌ سالگی تلگرام

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
Video Calls and Seven Years of Telegram

تلگرام امروز ۷ ساله می‌شود. در سال ۲۰۱۳، ما به عنوان یک برنامه کوچک با تمرکز بر پیام‌رسانی امن شروع به کار کردیم و از آن زمان تا کنون به پلتفرمی با ۴۰۰ میلیون کاربر تبدیل شده‌ایم. تلگرام حالا یکی از ده برنامه با بیشترین تعداد دانلود است که از آن در سراسر دنیا برای ارتباط با خانواده، همکاری با همکلاسی‌ها و هماهنگی با همکاران استفاده می‌شود.

ما به تنهایی به این هدف نرسیدیم، تلگرام هرگز تبلیغاتی نداشته و کاربران با پیشنهاد افرادی که به آن‌ها اعتماد دارند، به برنامه آمده‌اند. اصول قوی و قابلیت‌های باکیفیت، خودشان گویا هستند و میلیون‌ها نفر از شما آن‌ها را شنیده‌اید. ما نیز صدای شما را شنیده‌ایم و به توسعه قابلیت‌هایی که تلگرام را به چیزی بیش از یک پیام‌رسان ساده تبدیل می‌کند، ادامه می‌دهیم. امروز قابلیتی را اضافه می‌کنیم که شما درخواست کرده بودید: تماس‌های ویدیویی سریع و امن.

تماس‌های ویدیویی

سال ۲۰۲۰، نیاز به ارتباط رو در رو را برجسته‌تر کرد، و نسخه آلفای تماس‌های ویدیویی ما اکنون برای اندروید و iOS در دسترس است. شما می‌توانید از صفحه پروفایل مخاطبتان با او تماس ویدیویی بگیرید و در حین تماس، ویدیوی خود را در هر زمان که بخواهید فعال یا غیرفعال کنید. مانند سایر محتواهای ویدیویی در تلگرام، تماس‌های ویدیویی از حالت تصویر در تصویر پشتیبانی می‌کنند، که به شما امکان گشتن در گفتگوها و انجام کارهای دیگر در کنار برقراری ارتباط چشمی را می‌دهد.

تمامی تماس‌های ویدیویی با رمزگذاری سرتاسر محافظت می‌شوند. برای تأیید اتصال خود، چهار اموجی که در صفحه شما و صفحه مخاطبتان نشان داده شده را با یکدیگر مقایسه کنید؛ در صورت یکی بودن، امنیت تماس شما با رمزگذاری تست شده با زمان که در گفتگوهای محرمانه و تماس‌های صوتی تلگرام نیز استفاده شده، ۱۰۰٪ تضمین می‌شود.شما می توانید در این صفحه جزییات بیشتری را پیدا کنید.

برنامه‌های ما در اندروید و iOS دارای ساختار قابل بازتولید هستند، بنابراین هر کسی می‌تواند رمزگذاری آن را تأیید کرده و اطمینان حاصل کند که برنامه‌اش از همان کد منبع‌بازی استفاده می‌کند که ما در هر به‌روزرسانی منتشر می‌کنیم.

تماس‌های ویدیویی در نسخه‌های آینده، قابلیت‌ها و بهبودهای جدیدی خواهند داشت و ما در حال کار کردن برای راه‌اندازی تماس‌های ویدیویی گروهی در ماه‌های پیش رو هستیم. اما فعلاً برای این هدف در میانه سال، می‌توانید از ارتباط یک به یک با افرادی که به شما نزدیک هستند لذت ببرید، فرقی نمی‌کند که آن‌ها در اتاق کناری شما باشند یا در یک قاره دیگر.

اموجی متحرک بیشتر

به مناسبت روز تولد‌مان بسته استیکرهای متحرک دیگری را اضافه کردیم. برای دریافت یکی از آن‌ها 👇 در گفتگویی، اموجی را بدون هیچ متن دیگری ارسال کنید.

برای بروزرسانی‌های بعدی با ما همراه باشید!


۱۴ اوت، ۲۰۲۰،
تیم تلگرام