ویرایشگر جدید رسانه‌ها، عکس‌های متحرک، گیف‌های بهبود یافته و بیشتر...

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
معرفی می‌کنیم: ویرایشگر جدید رسانه‌ها، عکس‌های متحرک، گیف‌های بهبود یافته و بیشتر

در سال ۲۰۱۵ تلگرام قدرتمندترین ویرایشگر عکس در یک برنامه پیام‌رسان را منتشر کرد که به شما امکاناتی مانند بهبود کیفیت عکس و افزودن نقاشی، استیکرها و متن به تصاویر را ارائه داد. امروز ما با افزودن قابلیت پشتیبانی از استیکرهای متحرک و ویرایش ویدیوها، ویرایشگر رسانه‌ها را ارتقا ‌داده‌ایم.

از این پس می‌توانید با دو ضربه، به صورت خودکار کیفیت ویدیو را بهبود بخشید - یا به صورت دستی پارامترهایی مانند روشنایی یا شدت رنگ را تغییر دهید تا جایی که «کوبریک» درونتان راضی شود.

برای دقت کامل در نقاشی با قلم، در هنگام نقاشی بر روی عکس‌ها یا ویدیوها، آن‌ها را بزرگنمایی کنید تا هر خطی که می‌کشید مطابق میل شما باشد. آرایش ساختگی شما - یا سبیل دسته دوچرخه‌ای همکلاسی‌هایتان - هرگز مانند قبل نخواهد بود.

استیکرهای متحرک بر روی رسانه‌ها

مهم‌تر از همه، از این پس شما می‌توانید استیکرهای متحرک را به هر عکس یا ویدیویی اضافه کنید -در صورتی که به دنبال روش‌هایی برای تزیین میز غذاخوری‌تان با گیلاس‌های رقاص بودید. گذاشتن استیکر متحرک بر روی عکس آن را به گیف تبدیل می‌کند.

حالا که صحبت از گیف شد

پنل گیف‌ها ارتقا یافته و بخش گیف‌های محبوب و بخش‌های دیگری با اموجی‌های پرطرفدار به آن اضافه شده است. دیگر نیاز نیست برای پیدا کردن Robert Downey Jr کلمه‌های مختلف بنویسید.

همچنین سرعت بارگذاری گیف‌های پنل را افزایش دادیم تا گیف مورد نظر را سریع‌تر پیدا کنید. برای ذخیره کردن یک گیف جدید در بخش اخیرا استفاده شده، دست خود را روی آن نگه دارید.

پوشه‌های قابل تغییر

در صورتی که گفتگوهای زیادی دارید و از پوشه‌ها استفاده می‌کنید، بر روی گفتگوی موردنظرتان در فهرست گفتگوها نگه دارید تا آن را به یکی از پوشه‌های خود اضافه کنید. این عمل برای حذف گفتگوها از پوشه‌ها نیز مشابه است. آخرین فرصت برای پاک‌سازی بهاری!

در منوی گزینه‌های گفتگو گزینه افزودن به پوشه روشن‌تر نمایش داده می‌شود.

تازه‌های اندروید

کاربران اندروید چند قابلیت جدید برای روان‌تر شدن برنامه‌شان دریافت می‌کنند. از این پس پیام‌ها با انیمیشن‌های روان جدیدی ارسال، ویرایش و حذف می‌شوند. ما همچنین پخش‌کننده ویدیو را ارتقا دادیم تا دکمه‌های کنترل و عنوان‌های طولانی سریع‌تر از دید شما خارج شوند. ویدیوهای کوتاه‌تر از ۳۰ ثانیه از این پس به صورت خودکار مکرراً پخش خواهند شد.

رابط کاربری مدیریت حافظه موقت در اندروید نیز بهبود یافته است. نه تنها می‌توانید فضای اشغال شده توسط تلگرام در دستگاه خود را به طرز قابل‌توجهی کم کنید - می‌توانید این کار را به زیبایی انجام دهید. به قسمت تنظیمات > داده‌ها و ذخیره‌سازی > میزان استفاده از حافظه مراجعه کنید.

و در آخر، میمون‌ها. می‌دانید که محافظت از حساب کاربری‌تان با یک گذرواژه تأیید دو مرحله‌ای ایده خوبی است، اما ما فکر کردیم اگر یک میمون این فرآیند را نظارت کند می‌توانیم شب‌ها راحت‌تر بخوابیم. نه، این یک پیام رمزی نیست، خودتان ببینید.

برای امروز کافی است. با استفاده از این ابزار جدید از ایجاد میم‌های طنزآمیز لذت ببرید تا ما به سیاه‌چال برگردیم و بر روی چیزهایی که خودتان می‌دانید (و چیزهای دیگر) کار کنیم.


۴ ژوئن، ۲۰۲
تیم مدیریت تلگرام