Nowy edytor multimediów, animowane zdjęcia, lepsze GIFy i wiele więcej

Przeczytaj oryginalny tekst w języku angielskim
Przedstawiamy nowy edytor multimediów, lepsze GIFy i wiele więcej

W 2015 r. Telegram wydał najpotężniejszy edytor zdjęć, który można wdrożyć w aplikacji do przesyłania wiadomości, tym samym umożliwiając poprawę jakości obrazu oraz dodawanie rysunków, naklejek i tekstu do zdjęć. Dzisiaj aktualizujemy edytor multimediów o obsługę animowanych naklejek i edycję filmów.

Możesz teraz automatycznie poprawić jakość wideo za pomocą dwóch dotknięć lub ręcznie dostosować kilkanaście parametrów, takich jak jasność lub nasycenie, aż Twój wewnętrzny Kubrick będzie zadowolony.

Aby uzyskać właściwą linię dla pełnej precyzji pędzla, powiększaj zdjęcia lub filmy podczas rysowania na nich. Wymyślony przez Ciebie makijaż lub wąsy, na którymś z kolegów nigdy nie będą wyglądać tak samo.

Animowane naklejki na multimediach

Co najważniejsze, możesz teraz dodawać animowane naklejki do dowolnego zdjęcia lub filmu na wypadek, gdybyś szukał sposobów na udekorowanie swojego stołu obiadowego twerkującymi wiśniami. Umieszczenie animowanej naklejki na zdjęciu zamienia ją w GIF:

Wspominając o GIFach

Panel GIF został zaktualizowany o nową sekcję Trendy i karty emoji, które obejmują najpopularniejsze emocje. Już nigdy nie będziesz musiał zmagać się ze słowami, szukając Roberta Downeya Jr. 🙄

Poprawiliśmy także czas ładowania GIFów w panelu, dzięki czemu możesz szybciej znaleźć idealny GIF. Przytrzymaj dowolny plik GIF, który nie został wcześniej wysłany, aby zapisać go na karcie Ostatnie i użyć w przyszłości.

Elastyczne foldery

Jeśli masz wiele czatów i korzystasz z folderów, przytrzymaj dowolny czat na liście, aby dodać go do jednego z nich. Działa to również przy usuwaniu czatów z folderów. To ostatnia szansa na wiosenne porządki!

Menu opcji czatu z podświetloną opcją „Dodaj do folderu”.

Androidowe smaczki

Użytkownicy Androida mają kilka dodatkowych funkcji, dzięki którym ich aplikacja jest płynniejsza. Wiadomości są teraz wysyłane, edytowane i usuwane z nowymi płynnymi animacjami. Ulepszyliśmy również odtwarzacz wideo, aby mieć pewność, że elementy sterujące i długie napisy szybko zejdą Ci z drogi, a filmy krótsze niż 30 sekund są od teraz automatycznie zapętlane.

Interfejsy zarządzania pamięcią podręczną w Androidzie również uległy liftingowi. Nie tylko możesz utrzymywać niewielki rozmiar pamięci Telegrama na swoim urządzeniu, ale możesz to zrobić z klasą. Zobacz Ustawienia » Dane i przechowywanie » Wykorzystanie pamięci podręcznej.

Na zakończenie – małpy. Wiesz, że ochrona konta hasłem weryfikacji dwustopniowej to dobry pomysł, ale pomyśleliśmy, że będziemy w nocy lepiej spać, jeśli będziemy wiedzieć, że ta małpa nadzoruje ten proces. Nie, to nie jest całkowicie zakodowana wiadomość, przekonaj się sam.

I tyle na dzisiaj. Ciesz się tworzeniem post ironicznych memów za pomocą nowych narzędzi, a my wracamy do lochów i kontynuujemy pracę, nad wiesz czym (i nie tylko).


4 czerwca 2020
Zespół Telegrama