استیکرهای ویدیویی، واکنش‌های بهتر و موارد بیشتر

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
Video Stickers, Better Reactions and More

در این به‌روزرسانی، قابلیت‌های مختلفی از جمله استیکرهای ویدیویی، واکنش‌های بهبود یافته با انیمیشن‌های بهتر و اموجی‌های بیشتر، دکمه‌ای برای مشاهده‌ی واکنش‌های دیده نشده، جابجایی بهتر بین گفتگوها و… به تلگرام اضافه شده‌اند.

استیکرهای ویدیویی

کیفیت و سبک بودن استیکرهای متحرک تلگرام (هر استیکر کمتر از 30 کیلوبایت) با هیچ اپلیکیشن دیگری قابل مقایسه نیست. توجه فرمایید که فرایند ایجاد آن استیکرها به تجربه و نرم‌افزار خاصی (مانند Adobe Illustrator) احتیاج دارد.

قابلیت پشتیبانی از استیکرهای تبدیل شده از ویدیو را اضافه کرده‌ایم تا به راحتی بتوانید با هر نرم‌افزار ویرایش ویدیویی، استیکرهای متحرک با جزییات بالا بسازید.

طبق معمول، می‌توانید بسته‌های استیکر خود را با ربات @Stickers بسازید - و یا از استیکرهای جدید ساخته شده توسط دیگران استفاده کنید. ولی مراقب باشید که هرگز به چشم‌های گوجه خیره نشوید.

طراحان حرفه‌ای می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای استیکر ویدیویی را مطالعه کنند.

برنامه‌نویسان نیز می‌توانند با استفاده از API وارد کردن استیکر ، اپلیکیشن‌هایی حرفه‌ای جهت طراحی و انتقال استیکرها به تلگرام بسازند.

واکنش‌های بهتر

انیمیشن‌های هر واکنش، کوچک‌تر و فشرده‌تر شده‌اند. جهت ارسال انیمیشن بزرگ‌تر، دست خود را روی یک اموجی نگه دارید.

همچنین، واکنش‌ها نیز مانند اموجی‌های تعاملی، به طور همزمان پخش شده و مخاطب شما نیز همراه با شما انیمیشن واکنش را خواهد دید.

واکنش‌ها نه تنها برای ابراز احساسات، بلکه جهت ارسال پاسخ و تایید سریع نیز به کار می‌روند - به همین دلیل، از این به بعد واکنش‌ها نیز مانند پیام‌ها دارای وضعیت مشاهده خواهند بود. درست مانند دکمه‌ی @ برای پاسخ‌ها و اشاره‌ها، دکمه‌ی جدید ♡ نیز زمانی که واکنش جدیدی به پیام‌های شما وجود داشته باشد نمایش داده خواهد شد.

واکنش‌های جدید و اموجی‌های تعاملی

همچنین 5 اموجی جدید 🥰🤯🤔🤬👏 به واکنش‌ها اضافه شده که می‌توانید در هر بحثی (از فیلم‌های کریستوفر نولان گرفته تا اخبار اقتصادی) از آن‌ها استفاده کنید.

واکنش‌های جدید همچنین به عنوان اموجی‌های تعاملی پشتیبانی می‌شوند. اموجی 🥰🤯🤔🤬 یا 👏 را به هر گفتگوی خصوصی بدون هیچ متن دیگری ارسال کنید و سپس اموجی متحرک را بزنید تا جلوه تمام صفحه همگام‌سازی شده اعمال شود.

جابجایی بین گفتگوهای اخیر

پس از جابجایی بین گفتگوها و یا رفتن به کانال خوانده نشده‌ی بعدی، دست خود را روی دکمه‌ی بازگشت نگه داشته و به گفتگوی مورد نظر خود برگردید. با انتخاب نام فرستنده‌ی یک پیام هدایت شده، باز کردن لینک گفتگوها، باز کردن نام کاربری، پروفایل و…، گفتگوی مورد نظر به لیست بازگشت اضافه خواهد شد.

رفع باگ و موارد بیشتر

برنامه‌نویسان ما دو هفته از ماه ژانویه را به طور کامل به رفع باگ‌های موجود در اپلیکیشن‌های تلگرام و موارد دیگر از جمله ارتقای کیفیت تماس‌ها، اضافه کردن قابلیت ترجمه در بخش مشاهده‌ی فوری (و بیوها در iOS)، قابلیت ارسال پیام بی‌صدا از منوی اشتراک‌گذاری و… اختصاص دادند.

همچنین در iOS، انیمیشن‌های جدیدی را با انتخاب آیکون‌های نوار زبانه‌ها مشاهده خواهید کرد.

برای امروز کافیه، منتظر قابلیت‌های جدید ماه بعد باشید.


۳۱ ژانویه ۲۰۲۲،
تیم تلگرام

Other News

قرعه‌کشی در کانال‌ها و پرمیوم رایگان

مالکین کانال‌ها از این پس می‌توانند در کانال خود قرعه‌کشی برگزار کرده و هدایایی را بین مشترکین خود پخش کنند. این کار علاوه بر تبلیغ کانال، موجب جذب مشترکین جدید و تشویق مشترکین قبلی…
Nov 6, 2023

انقلابی در پاسخ‌ها، پیش‌نمایش لینک قابل تنظیم، رنگ‌های حساب کاربری و موارد بیشتر

در به‌روزرسانی امروز، نتخاب بخش خاصی از پیام هنگام پاسخ، ارسال پاسخ به گفتگوهای دیگر، افزودن قالب‌بندی نقل قول به هر متنی، کنترل کامل پیش‌نمایش…
Oct 28, 2023

استوری‌های کانال، رسانه‌های یکبار مشاهده‌ای و موارد بیشتر

کانال‌ها می‌توانند از طریق یک سیستم حمایتی جدید، قابلیت گذاشتن استوری را فعال کنند. همچنین استوری‌ها با امکان گذاشتن استیکرهای واکنش، موزیک…
Sep 22, 2023

استوری‌ها و دهمین سالگرد تلگرام

در این به‌روزرسانی، قابلیت گذاشتن استوری را معرفی می‌کنیم که از حالت منحصر به فرد دو دوربینه، تنظیمات حریم خصوصی به صورت جداگانه، گزینه‌های انعطاف‌پذیر برای مدت زمان نمایش استوری‌ها…
Aug 14, 2023