پلتفرم اموجی‌های تلگرام، بسته‌های اموجی‌های متحرک سفارشی، هدیه دادن تلگرام پرمیوم و موارد بیشتر

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
Custom Emoji Packs, Gifting Telegram Premium, and More

در ماه قبلی تعداد کاربران فعال تلگرام از ۷۰۰ میلیون گذشت و Premium تلگرام پرمیوم معرفی شد تا به همه امکان حمایت از تلگرام و دسترسی به قابلیت‌های انحصاری بیشتری ارائه شود.

به‌روزرسانی امروز پلتفرم اموجی‌های تلگرام، اموجی متحرک سفارشی در پیام‌ها و عنوان‌ها، امکان هدیه دادن تلگرام پرمیوم، تنظیم جدید حریم خصوصی برای پیام‌های صوتی - و … به همراه دارد.

Premium اموجی‌های متحرک سفارشی

امروز ما یک پلتفرم اموجی باز راه اندازی می‌کنیم که برای همه امکان آپلود بسته‌های سفارشی با‌ سبک‌های هنری و کاراکتارهای منحصر به فرد برای کاربران تلگرام پرمیوم را می‌دهد.

از این پس می‌توانید در متن پیام‌ها و کپشن رسانه‌ها، از اموجی‌های متحرک تلگرام استفاده کرده و حس و حال بیشتری به گفتگوهای خود بدهید. کاربران پرمیوم به ۱۰ بسته سفارشی دسترسی خواهند داشت. هر یک از آن‌ها حاوی ده‌ها اموجی با کاراکترهای منحصر به فرد (جمعا بیش از ۵۰۰ اموجی پرمیوم) است.

هنگامی که شروع به نوشتن یک پیام می‌کنید، دکمه‌ی استیکر، تبدیل به دکمه‌ی اموجی شده و با انتخاب آن، پنل اموجی با ظاهری تازه باز خواهد شد. بنابراین می‌توانید به راحتی از بسته‌های اموجی خود استفاده کرده و یا موارد جدید را اضافه کنید.

تمامی کاربران می‌توانند از هر اموجی متحرک در قسمت پیام‌های ذخیره شده خود استفاده کند تا آن‌ها را امتحان - یا یادداشت‌ها و اعلان‌ها را جذاب تر کنند.

همه‌ی بسته‌ها، در پیشنهادهای اموجی نیز نمایش داده خواهند شد. کافیست یک کلمه کلیدی را مانند :smile یا ::lol تایپ کنید تا نتایج پیشنهادی از بین همه‌ی اموجی‌ها نمایش داده شوند.

اموجی‌های جدید از یک پلتفرم عمومی استفاده کرده و همه می‌توانند بسته‌های سفارشی با طراحی‌های خاص و کاراکترهای متفاوت بسازند.

اموجی‌های تعاملی سفارشی

اموجی‌های سفارشی پرطرفدار زیادی و اموجی‌های سفارشی در هنگام ارسال در گفتوگوهای دونفره همچنین تعاملی هستند - هر کاربر می‌تواند با زدن روی آن‌ها جلوه‌های تمام صفحه و‌ همگام‌سازی شده را پخش کند.

با اموجی های تعاملی مانند 😂😍😁😱❤️👍🎉 - و موارد بیشتر شبیه 💸🔥👻 این قابلیت را امتحان کنید.

پنل استیکر، گیف و اموجی جدید در iOS

ظاهر پنل استیکر در iOS تغییر یافته و مانند اندروید، دسکتاپ و نسخه‌ی وب، بخش‌های جداگانه‌ای برای استیکر، گیف و اموجی به آن اضافه شده‌اند.

هزاران گیف باکیفیت از فیلم‌ها و سریال‌های معروف و مورد علاقه‌ی شما به بخش گیف در همه‌ی پلتفرم‌های تلگرام اضافه شده‌اند. همه‌ی این موارد توسط شرکت‌کنندگان در مسابقه‌ی اخیر گیف ثبت شده‌اند.

Premium تنظیمات حریم خصوصی برای پیام‌های صوتی

کاربران پرمیوم می‌تواند تعیین کنند که چه کسانی اجازه‌ی ارسال پیام صوتی و ویدیویی به آن‌ها را داشته باشد. مانند همه، فقط مخاطبین و یا هیچ‌کس.

Privacy Settings for Voice and Video Messages

همانند دیگر بخش‌های حریم خصوصی، برای این مورد نیز می‌توانید استثناهای مختلف در نظر گرفته و انتخاب کنید که این محدودیت برای برخی کاربران یا گروه‌های خاص اعمال نشود.

حتی اگر یکی از افرادی که به عنوان استثنا در نظر گرفته‌اید، زمان بدی به شما پیام صوتی فرستاد، می‌توانید آن را به متن تبدیل کنید.

برای تغییر این تنظیمات، به مسیر تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت، پیام‌های صوتی مراجعه کنید.

هدیه دادن تلگرام پرمیوم

در صورتی که قبلاً در تلگرام پرمیوم ثبت نام کرده‌اید، از این پس می‌توانید با خرید اشتراک ۳ یا ۶ یا ۱۲ ماهه (با تخفیف بیشتری)، تجربه‌ی خود را با دوستان، خانواده و یا همکاران خود به اشتراک بگذارید.

پروفایل شخص مورد نظر را باز کرده و گزینه‌ی «هدیه دادن پرمیوم» ( منوی iOS یا منوی اندروید) را انتخاب کنید. اشتراک هدیه داده شده همان لحظه به عنوان یک پیام خاص (به همراه یک جعبه کادوی انیمیشنی) در گفتگوی شما با آن شخص نمایش داده خواهد شد.

در صورتی که از یکی از برنامه‌های تلگرام دسکتاپ استفاده می‌کنید یا برنامه اندروید خود مستقیما از وبگاه مان دانلود کرده باشید، می‌توانید‌ برای خریدن تلگرام‌ پرمیوم یا هدیه دادن آن، به ربات‌هایی شبیه @PremiumBot مراجعه کنید.

بخش جدیدی مخصوص تلگرام پرمیوم به پرسش‌های متداول اضافه شده است. در این بخش، اطلاعاتی از جمله روش مدیریت اشتراک خود، قابلیت‌های ارائه شده و دلایلی که باعث خفن بودن تلگرام پرمیوم می‌شوند را پیدا خواهید کرد.

اموجی‌های تعاملی بیشتر

ساخت اموجی‌های تعاملی جدید با جلوه‌های تمام صفحه برای ما تبدیل به یک رسم شده و در این به‌روزرسانی هم چند مورد بیشتر 🍌🤨⚡️💔🏆😐 به آن‌ها اضافه کرده‌ایم. یکی از آن‌ها را در گفتگوهای دو نفره بفرستید تا یک اموجی متحرک بزرگ نمایش داده شده که با زدن روی آن، جلوه‌های تمام صفحه‌ای پخش خواهند شد.

این اموجی‌ها همچنین می‌توانند به عنوان واکنش نیز استفاده شوند. البته در حال حاضر تنها کاربران پرمیوم می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، ولی به زودی برای همه در دسترس خواهند بود.

تمامی کاربران می‌توانند با انتخاب یکی از واکنش‌های انحصاری که توسط کاربران پرمیوم ارسال شده، همان واکنش را به پیام بدهند.

برای امروز کافی است، از ادامه‌ی تابستان خود لذت ببرید. ما هم تا آماده شدن به‌روزرسانی بعدی به غار خود برمی‌گردیم.


۱۲ اوت ۲۰۲۲،
تیم تلگرام