استوری‌های گروه و ۸ قابلیت دیگر

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
Stories for Groups and 8 More Features

تلگرام، با ۹ قابلیت جدید، مکالمات درون گروه‌ها را وارد مرحله جدیدی می‌کند و معنای ارتباط چند به چند را تغییر می‌دهد. از این پس، گروه‌ها می‌توانند استوری منتشر کنند و آن‌ها را به عنوان پست در صفحه پروفایل خود ذخیره نمایند. گروه‌ها می‌توانند پس‌زمینه‌ها و وضعیت‌های منحصر به فردی را تنظیم نموده و همچنین جزییات دقیق ظاهر خود، از جمله رنگ و لوگوی کاور پروفایل و سَبک لینک خود را شخصی‌سازی کنند. تمامی این قابلیت‌ها اکنون می‌توانند با حمایت اعضای گروه از گفتگوهای مورد علاقه‌شان، در دسترس قرار گیرند. این گفتگوهای حمایت شده می‌توانند قابلیت‌های تبدیل صدا به متن و اموجی‌های سفارشی پرمیوم را در اختیار اعضای خود قرار دهند.

حمایت برای گروه‌ها

از این پس گروه‌ها می‌توانند با دریافت حمایت از جانب اعضا یا برگزاری قرعه‌کشی، به سطوح بالاتری برسند. علاوه بر استوری‌های گروه و ظاهر سفارشی، با رسیدن به سطوح بالاتر، اعضای گروه می‌توانند در هنگام پیام‌رسانی در داخل گروه، به قابلیت‌های پرمیوم مانند تبدیل صدا به متن و اموجی‌های سفارشی دسترسی پیدا کنند.

استوری‌های گروه

در این به‌روزرسانی، روش جدیدی برای برقراری ارتباطات در گروه‌ها معرفی می‌شود که به مدیران امکان ارسال استوری را می‌دهد. پاسخ‌های اعضا به گروه ارسال می‌شوند و مکالمات جدیدی را به وجود خواهند آورد.

برای پست استوری به عنوان گروه خود، بر روی آیکون استوری (+) در پروفایل گروه بزنید، یا در ویرایشگر استوری، در قسمت «پست استوری به عنوان»، گروه خود را انتخاب کنید.

اموجی وضعیت، کاورها، پس‌زمینه‌ها و سَبک‌های لینک

گروه‌های حمایت شده از قابلیت‌های شخصی‌سازی منحصر به فردی پشتیبانی می‌کنند که فقط در تلگرام در دسترسند. شما می‌توانید رنگ و لوگوی کاور پروفایل گروه خود را تغییر دهید، اموجی وضعیت برای گروه تنظیم کنید و پس‌زمینه‌ای انتخاب کنید که برای تمامی کسانی که گروه را باز می‌کنند، قابل مشاهده باشد.

گروه‌ها می‌توانند برای اموجی وضعیت خود، از میان هزاران اموجی که هنرمندان تلگرام ایجاد کرده‌اند، انتخاب کنند و هر چیزی مانند یک دسته بازی متحرک تا یک بادمجان اسرارآمیز را کنار نام گروه اضافه کنند.

برای شخصی‌سازی گروه خود، پروفایل آن را باز کرده و گزینه ویرایش > ظاهر را انتخاب کنید. سطح گروه مشخص می‌کند که چه تنظیمات ظاهری برای گروه در دسترس هستند.

بسته‌های اموجی گروه

گروه‌های سطح بالاتر، به برخی از قابلیت‌های تلگرام پرمیوم برای مکالمات درون گفتگو دسترسی پیدا می‌کنند.

مدیران می‌توانند یک بسته از اموجی‌های سفارشی را انتخاب کنند که تمامی اعضا امکان استفاده از آن در گروه را داشته باشند، حتی اگر خودشان تلگرام پرمیوم نداشته باشند.

شما می‌توانید یک بسته اموجی که توسط هنرمندان تلگرام ایجاد شده است را انتخاب کنید، یا بسته منحصر به فردی را مختص گفتگوی گروهی خود ایجاد نمایید.

تبدیل صدا به متن و قابلیت‌های بیشتر

اعضای گروه‌های حمایت شده می‌توانند از قابلیت نامحدود تبدیل صدا به متن برای پیام‌های صوتی و ویدیویی که در گروه ارسال می‌شوند، لذت ببرند.

این تنها اول راه است. به‌روزرسانی‌های آینده، حتی قابلیت‌های بیشتری را اضافه می‌کنند تا گفتگوی گروهی شما قدرتمندتر شود.

می‌توانید لیستی از تمامی قابلیت‌های گروه که در هر سطح در دسترس هستند را در اینجا مشاهده کنید.

اختیارات حمایت کنندگان

پیام‌ها از طرف کاربرانی که از گروه حمایت کرده‌اند، یک نشانگر حمایت کننده مخصوص را در کنار خود نمایش می‌دهند که با هر حمایتی که کاربر انجام می‌دهد، به‌روزرسانی می‌شود. مدیران می‌توانند اختیارات خاصی را برای حمایت کنندگان در نظر بگیرند که به آن‌ها امتیازات منحصر به فردی مانند نادیده گرفتن حالت آرام و محدودیت‌های دیگر را می‌دهد.

Permissions for Boosters

تلگرام پرمیوم شامل ۴ حمایت است که می‌توانید آن‌ها را به هر گروه یا کانالی انتصاب دهید. همچنین، با هر بار اهدای تلگرام پرمیوم، شما ۳ حمایت دیگر دریافت خواهید کرد.

ما قصد داشتیم ۵ قابلیت دیگر را نیز در این به‌روزرسانی اضافه کنیم، اما اپ استور به ما اجازه نداد. اما جای نگرانی نیست. این قابلیت‌ها را به زودی در به‌روزرسانی ماه مارس ما خواهید دید!


۲۹ فوریه، ۲۰۲۴،
تیم تلگرام