Пошукові фільтри, анонімні адміністратори груп, коментарі в каналах та інші нововведення

Читати оригінал англійською
Представляємо пошукові фільтри, анонімні адміністратори груп, коментарі в каналах та інші нововведення

У сьогоднішньому оновленні додано пошукові фільтри для швидкого пошуку в листуванні, а також можливість анонімно адмініструвати групи, коментарі до публікацій у каналах і багато іншого.

Пошукові фільри

Відтепер ви можете шукати серед повідомлень із потрібним типом вкладень, перемикаючись вкладками Медіа, Посилання, Файли і т.д. Можна також шукати в листуванні за певний час: просто напишіть у пошуку 14 серпня чи вчора. Щоб шукати серед повідомлень від певного користувача, групи, каналу чи бота, наберіть у пошуку псевдонім або назву чату.

Усі фільтри можна комбінувати — наприклад, шукати всі повідомлення зі словом «човен» та посиланням, надіслані в березні 2016 року.

Анонімні адміністратори груп

Безпечність та широкі можливості Telegram зробили його важливим інструментом для тих, хто відстоює власні права та бореться за свободу. Сьогодні ми представляємо ще одну функцію, що може їм допомогти.

Увімкніть Залишатися анонімним у списку прав адміністратора групи, і цього адміністратора буде приховано зі списку учасників. Його повідомлення в чаті публікуватимуться від імені групи, подібно до публікацій у каналах.

Повідомлення у групі від анонімного адміністратора

Коментарі в каналах

До слова про канали: якщо до каналу прив’язано групу для обговорення, під кожною її публікацією буде нова кнопка для переходу до коментарів. Для кожної публікації показується власний розділ із коментарями, але всі коментарі також надходять до прив’язаної групи для обговорення, тож адміністраторам легко пильнувати порядок, а учасникам — усі обговорення.

Якщо вас немає серед учасників групи, прив’язаної до каналу, ви одержуватимете сповіщення про відповіді на коментарі через спеціальний чат Відповіді.

Подивитися, як працюють коментарі, можна в цьому каналі.

Увімкнути коментарі для свого каналу можна в налаштуваннях каналу в розділі Обговорення.

Інші нововведення для Android

У застосунку Android з’явилися нові плавні анімації, коли ви викликаєте або ховаєте клавітуру, а також перемикаєтеся між денною та нічною темою через головне меню ліворуч. Крім того, додано нові виринаючі оповіщення — наприклад, при видаленні повідомлень, зміненні сповіщень для чату та збереженні мультимедіа.

У групових чатах можна подивитися світлину учасника, затиснувши пальцем її мініатюру. А ті, хто користується кількома акаунтами в одному застосунку, тепер можуть швидко переглянути список чатів свого акаунту, затиснувши його пальцем у перемикачі між акаунтами.

Нові анімовані емодзі

Ми продовжуємо поповнювати лави анімованих емодзі. Щоб подивитися на анімовану версію, надішліть у будь-якому чаті один з цих емодзі 👇 окремим повідомленням.


Наразі це все, будемо раді вашим коментарям.


30 вересня 2020
Команда Telegram

Other News

Історії для груп і ще 8 нововведень

Telegram виводить спілкування в групах на новий рівень завдяки 9 можливостям, які вдосконалюють досвід комунікації. Тепер групи мають змогу публікувати історії та зберігати їх як публікації…
Feb 29, 2024

Збережене 2.0, одноразові голосові повідомлення та ще 8 можливостей

Протягом січня Telegram отримав 10 нових можливостей, зокрема оновлений чат «Збережене», одноразові голосові та відеоповідомлення, які…
Jan 31, 2024

Вдосконалені дзвінки, ефект «Клацу Таноса» та епічне оновлення ботів

У 10-му оновленні 2023 року Telegram додає вдосконалені дзвінки в новому кольоровому дизайні, що використовує менше заряду акумулятора…
Dec 31, 2023

Зовнішній вигляд каналу, дописи в історіях та інші вдосконалення

У різдвяному оновленні канали можуть встановлювати шпалери, емоджі-статуси та фонові іконки профілю, користувачі можуть поширювати повідомлення…
Dec 23, 2023