پیام‌های سنجاق شده 2.0، بهبود پیدا کردن موقعیت مکانی لحظه‌ای، فهرست پخش و...

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
Introducing Pinned Messages 2.0, Improved Live Locations, Playlists and More

هالویین نزدیک است، ما ابزارهایی را آماده کردیم که تریک و تریت (قاشق‌زنی) را برایتان راحت‌تر می‌کند. مهارت‌های جادوگریتون را با سنجاق کردن چند پیام در هر گفتگو امتحان کنید، زامبی‌های محله‌تان را با موقعیت لحظه‌ای نسخه‌ی 2.0 شناسایی کنید، موسیقی‌های ترسناکتان را در لیست پخش قرار بدید و…

پیام‌های سنجاق شده‌ی چند تایی

پیام‌های سنجاق شده مثل چیپس می‌مانند، نمی‌شود به یک دانه‌ش رضایت داد، برای همین از این به بعد می‌توانید در هر گفتگویی چند پیام را سنجاق کنید. کافیست روی نوار بالای صفحه بزنید تا بین پیام‌های سنجاق شده جا به جا بشوید
– یا دکمه‌ی جدیدی که اضافه شده را بزنید و همه‌شان را در یک صفحه‌ی جدا ببینید.

علاوه بر کانال‌ها و گروه‌ها، پیام‌های سنجاق شده در گفتگوهای شخصی هم قابل استفاده خواهند بود، اینطوری می‌توانید همه چیز (از لیست خرید گرفته تا قرض‌های کوچیک) را به سبک قرن 21 در گوشیتان داشته باشید.

موقعیت مکانی لحظه‌ایِ بهبود یافته

وقتی دوستانتان موقعیت لحظه‌ایشان را به اشتراک می‌گذارند، می‌توانید یک اعلان تنظیم کنید تا هر وقت نزدیک شدن با خبر شтوید. همچنین آیکون‌های روی نقشه‌ی موقعیت لحظه‌ای، جهت حرکت دوستانتان را هم نشان می‌دهد، تا ببینید که مسیر را درست می‌روند یا جایی را اشتباه پیچیدند.

فهرست‌های پخش

هنگامی که چند آهنگ را به صورت همزمان ارسال کنید، این آهنگ‌ها با هم در یک فهرست پخش قرار می‌گیرند، که در آن پخش، جلو زدن و ارسال دیدگاه آسان‌تر خواهد بود. باز کردن یکی از آهنگ‌ها، تمامی آن‌ها را در پخش‌کننده رسانه درونی تلگرام مرتب می‌کند.

Playlist sent to a chat

ارسال چندین فایل بصورت همزمان نیز آن‌ها را در یک حباب گفتگوی دم دستی نمایش می‌دهد. طبیعتاً، شما همیشع می‌توانید آن‌ها را از هم جدا کرده و فقط یک یا چند فایل یا آهنگ را در آن دسته انتخاب کنید.

آمار پست کانال

دیدگاه‌ها، فعالیت‌های مشترکان در کانال‌ها را افزایش داده‌اند و اکنون ما یک ابزار سنجش جدید برای مدیران گروه معرفی می‌کنیم: علاوه بر آمار کانال، شما می‌توانید علاوه بر آمار کانال، آمار هر پست در کانال خود (به همراه فهرستی از کانال‌های عمومی که پست شما به آن‌ها هدایت شده) را مشاهده کنید.

Channel post stats page

انیمیشن‌های روان جدید در اندروید

در همین زمان، جادوگران اندروید ما انیمیشن‌های جدیدی اضافه می‌کنند، این بار برای ارسال پیام‌ها و عوض کردن آهنگ‌ها در پخش‌کننده موسیقی.

همچنین در اندروید: اکنون می‌توانید یک عکس را فوراً ویرایش و مجدداً ارسال کنید و معطل فرآیند دانلود-آپلود نشوید. کافیست در هنگام مشاهده عکس، بر روی دکمه قلم‌مو بزنید تا سریعاً نقطه‌ای را با X مشخص کرده یا برای مثال استیکر اسکلت بر روی صورت افراد بگذارید.

جک‌پات

موناکو کم کم در حال باز شدن دوباره برای گردشگران است، اما راه دیگری هم برای امتحان کردن شانستان وجود دارد: اموجی 🎰 را به یک گفتگو ارسال کنید و ببینید که برنده می‌شوید یا نه.

در صورتی که موفق نشدید، می‌توانید اموجی 🎲, 🏀, ⚽️ ‌یا‌ 🎯 را امتحان کنید.

اموجی‌های متحرک لذت‌بخش

به مناسبت نزدیک شدن هالووین، ما نتوانستیم جلوی خودمان را بگیریم و هر اموجی ترسناکی که پیدا کردیم را متحرک نکنیم. برای اینکه یکی از این‌ها 👇 را در یک گفتگو داشته باشید، کافیست فقط یک اموجی را در پیام ارسال کنید. هنگام مشاهده اموجی متحرک ⚰️ و 🎃، برای هیجان بیشتر بر روی آن‌ها بزنید.


حتی اگر حال و هوای هالووین را دوست ندارید، ما برای شما اموجی متحرک 🗿 داریم:

چگونه این به روز رسانی را دریافت کنم؟

نسخه جدید با این قابلیت‌های در حال حاضر برای همه‌ی کاربران اندروید از طریق Google Play یا APK قابل دریافت است. بروزرسانی برای iOS همچنین تایید شده است.

حالا ما برمی‌گردیم به کار کردن بر روی لباس هالووینمان. ما برای هالووین به عنوان روح گفتگوهای گروهی گذشته ظاهر می‌شویم: ۲۵۶ عضو، بدون هیچ ابزار مدیریتی و سر تا پا پوشیده در اسلایم سبز رنگ. بعداً می‌بینمتون!


۳۰ اکتبر، ۲۰۲۰
تیم تلگرام