Режим економії енергії та інші нововведення

Читати оригінал англійською
Режим економії енергії та більше

Це оновлення приносить новий режим економії енергії, оптимізує Telegram для менш потужних пристроїв Android, додає ще більше налаштувань швидкості відтворення та купу іншого.

Режим економії енергії

Красиві анімації та легкі ефекти Telegram оптимізовані для того, щоб будь-який телефон відчувався потужним, але тепер їх можна вимкнути, щоб подовжити час роботи від акумулятора та покращити швидкодію на старих пристроях.

Новий режим економії енергії можна налаштувати на автоматичне ввімкнення, коли заряд акумулятора досягає певного відсотка. Крім того, доступні окремі опції для контролю над різними ефектами.

Користувачі iOS також можуть скористатися налаштуваннями економії енергії, щоб обмежити фонові оновлення — хоча ми не радимо цього робити, бо напис «Оновлення…» зʼявлятиметься набагато частіше.

Для Android ми протестували понад 200 типів пристроїв, щоб перевірити, наскільки добре працює Telegram, і створили окремі оптимізовані налаштування за замовчуванням для найкращої роботи на всіх пристроях.

Ви можете увімкнути режим економії енергії або змінити індивідуальні налаштування автовідтворення, анімації та ефектів у розділі Налаштування > Економія енергії.

Гнучка швидкість відтворення

Протягом років користувачі Telegram мали можливість змінювати швидкість відтворення відео, голосових та відеоповідомлень. Тепер ви можете отримати ще більше гнучкості, утримуючи кнопку 2x, щоб вибрати будь-яку швидкість у діапазоні 0,2x-2,5x.

Щоб змінити швидкість відтворення відео, торкніться Меню Android чи Меню iOS, виберіть «Швидкість» і пересуньте повзунок.

Час прочитання в малих групах

Щоб полегшити співпрацю в невеликих командах, повідомлення в групах до 100 учасників тепер містять позначку з точним часом, коли їх прочитав кожний учасник.

Автоматична розсилка запрошувальних посилань

Користувачі Telegram можуть контролювати, кому дозволено додавати їх до груп. Якщо ви запрошуєте когось, хто обмежує цей дозвіл, тепер можна швидко надіслати їм запрошувальне посилання у повідомленні.

Запрошувальні посилання тепер показують попередній перегляд чатів, щоб ви могли побачити, куди вони ведуть, з першого погляду.

Щоб контролювати, хто може додавати вас до груп, перейдіть у Налаштування > Приватність і безпека > Групи й канали.

Динамічний порядок пакунків наліпок

Починаючи з попереднього оновлення недавно використані пакунки наліпок переміщаються на початок списку для легкого доступу. Якщо ви хочете, щоб пакунки залишалися там, де вони є, ви можете натиснути на іконку шестерні на панелі наліпок і вимкнути Динамічний порядок пакунків.

Перекладені описи для ботів

Розробники ботів тепер можуть повністю локалізувати своїх ботів, перекладаючи описи ботів і розділ «Що вміє цей бот?» багатьма мовами.

Покращена підтримка папок на iOS

Користувачі iOS можуть позначити всі чати в папці як прочитані одним дотиком. Коли ви пересилаєте повідомлення, папки можна використовувати, щоб швидко знайти потрібний чат. Ці покращення також зʼявляться в нашому застосунку для Android в одному з наступних оновлень.

Нові анімовані емодзі

А ще ми знову додали десять нових пакунків анімованих емодзі для підписників Telegram Premium.

Нові інтерактивні емодзі та реакції

Наші дизайнери додали нові інтерактивні версії для 👾😡😎 🤷‍♀️🤷🤷‍♂️. Надішліть будь-який з цих емодзі в особистому чаті, а потім торкніться, щоб викликати повноекранний ефект, який побачите ви та ваш співрозмовник. Ці емодзі тепер також доступні для всіх користувачів як реакції.

Робота над помилками

Цього місяця розробники Telegram вирішили відпочити від реалізації нових можливостей і взяти перерву на два тижні… Під час відпочинку абсолютно магічним чином було усунено понад 400 відомих помилок у застосунках Telegram.

А поки ми працюємо над наступним оновленням, запрошуємо всіх охочих завітати до bugs.telegram.org, щоб повідомити команді про помилки, і suggestions.telegram.org, щоб поділитися з нами вашими пропозиціями.

Зауважте, що платформа приймає заявки лише англійською. Ви також можете надсилати свої запитання та пропозиції нашим волонтерам, що володіють українською, через Налаштування > Поставити запитання.


8 березня 2023
Команда Telegram

Other News

Історії для каналів, зникомі медіа та інші вдосконалення

Канали можуть почати публікувати історії завдяки новій системі зарядів, а до історій тепер можна додавати наліпки для реакцій, власну музику…
Sep 22, 2023

Історії та 10 років Telegram

У цьому оновленні ми запускаємо «Історії» — з унікальним режимом подвійної камери, детальними налаштуваннями приватності, гнучкими параметрами тривалості показу та іншими можливостями.
Aug 14, 2023

Папки з посиланнями, шпалери для чатів та інші поліпшення

Це оновлення дозволяє користувачам ділитися папками з чатами за допомогою посилання, створювати власні шпалери для особистих чатів, користуватися…
Apr 21, 2023

Режим економії енергії та інші нововведення

Це оновлення приносить новий режим економії енергії, оптимізує Telegram для менш потужних пристроїв Android, додає ще більше налаштувань…
Mar 8, 2023