Редактор наліпок — створюйте власні наліпки

Читати оригінал англійською
Редактор наліпок

Від сьогодні будь-хто має змогу швидко створювати наліпки та цілі набори наліпок за допомогою нового потужного редактора — не виходячи з Telegram.

Створіть наліпку

Просто візьміть будь-яку фотографію й додайте текст, малюнок або незліченну кількість анімованих наліпок, емоджі та GIF, які вже є на платформі. Ніколи в історії людства (та й котяцтва теж) перетворювати котів на візуальне мистецтво ще не було так просто.

Достатньо одного дотику, щоб вирізати обʼєкт і видалити фон. Ви можете вручну стирати й відновлювати частини вашої фотографії, а також додавати контур, щоб досягти класичного вигляду наліпки.

Кнопка створення наліпки

Щоб створити свою першу наліпку, відкрийте панель наліпок з поля введення в будь-якому чаті та натисніть кнопку (+).

Додайте її до набору

Коли буде готово, просто надішліть наліпку — або створіть набір наліпок, щоб друзі мали змогу використовувати ваші творіння у своїх чатах.

Щоб додати наліпку до набору, виберіть емоджі, які описують її емоцію. Telegram також використає ШІ, щоб запропонувати вам емоджі на основі вашого зображення — наприклад, кота, собаку або автомобіль.

У Telegram емоджі діють як ярлики для наліпок. Коли ви вводите емоджі в чаті, Telegram запропонує відповідні наліпки, які ви можете надіслати.

Розширте свій набір

Починаючи з 2015 року, мільйони художників і меморобів використовують відкриту платформу Telegram, щоб ділитися своїми творіннями.

Ви можете додавати будь-які наявні наліпки до своїх власних наборів. Наприклад, щоб зібрати всі свої улюблені наліпки в одному наборі або створити кілька тематичних колекцій.

Поділіться своїми наборами

Щоб поділитися набором наліпок, просто надішліть комусь одну наліпку з набору. Одержувач зможе натиснути на неї, щоб додати собі весь набір. Кожен набір також має своє унікальне посилання вигляду t.me.

У цьому оновленні ми додали зручні передогляди посилань для всіх наборів наліпок та емоджі.

Цього місяця ми також оголосимо про ще 16 нових можливостей, але спершу — хіба вам не треба зробити кілька наліпок?


14 квітня 2024
Команда Telegram