Відеодзвінки та сім років Telegram

Читати оригінал англійською
Відеодзвінки та сім років Telegram

Сьогодні Telegram виповнюється сім років. У 2013 році ми починали невеличким додатком, орієнтованим на безпечний обмін повідомленнями, і відтоді ми перетворилися на платформу із понад 400 млн користувачів. Зараз Telegram — це один з десяти найзавантажуваніших додатків, який використовують у всьому світі, щоб підтримувати звʼязок із родиною, співпрацювати з однокласниками та координувати колег.

Ми не досягли цього самотужки — Telegram ніколи не рекламували, і кожен користувач прийшов у додаток за рекомендацією того, кому довіряє. Непохитні принципи та якісний функціонал говорять самі за себе, і мільйони з вас почули. Ми також чуємо вас і продовжуватимемо розвивати функції, які роблять Telegram набагато більше, ніж просто додатком для обміну повідомленнями. Сьогодні ми додаємо те, про що ви просили — швидкі та безпечні відеодзвінки.

Відеодзвінки

2020 рік показав наочно потребу спілкування віч-на-віч, і наша альфа-версія відеодзвінків тепер доступна для Android та iOS. Ви можете розпочати відеодзвінок зі сторінки профілю свого контакту та увімкнути або вимкнути відео будь-коли під час голосового виклику. Як і всі інші відео Telegram, відеодзвінки підтримують режим відео-у-вікні, що дозволяє одночасно гортати чати та працювати, бачачи одне одного.

Усі відеодзвінки захищені наскрізним шифруванням. Щоб перевірити ваш звʼязок, порівняйте чотири емодзі, зображені на екрані для вас та вашого партнера в чаті — якщо вони збігаються, ваш дзвінок на 100% захищений за допомогою перевіреного часом шифрування, яке також використовується у секретних чатах та голосових викликах Telegram. Більш детальну інформацію можна знайти на цій сторінці.

У наших додатках для Android та iOS використовуються відтворювані збірки, тому кожен може перевірити шифрування і підтвердити, що його додаток використовує саме той відкритий код, який ми публікуємо з кожним оновленням.

Відеодзвінки будуть вдосконалені та отримають більше можливостей у майбутніх версіях, поки ми працюємо над запуском групових відеодзвінків у найближчі місяці. Але вже цей піврічний випуск дозволить вам насолоджуватися спілкуванням наодинці із найдорожчими для вас людьми, байдуже чи в іншій кімнаті, чи на іншому континенті.

Більше анімованих емодзі

Ми додали ще декілька нових анімованих емодзі, які стануть вам у нагоді під час святкування. Щоб використовувати анімовану версію, надішліть один з цих емодзі 👇 окремим повідомленням до будь-якого чату.

Слідкуйте за оновленнями!


14 серпня 2020,
команда Telegram

Other News

Збережене 2.0, одноразові голосові повідомлення та ще 8 можливостей

Протягом січня Telegram отримав 10 нових можливостей, зокрема оновлений чат «Збережене», одноразові голосові та відеоповідомлення, які…
Jan 31, 2024

Вдосконалені дзвінки, ефект «Клацу Таноса» та епічне оновлення ботів

У 10-му оновленні 2023 року Telegram додає вдосконалені дзвінки в новому кольоровому дизайні, що використовує менше заряду акумулятора…
Dec 31, 2023

Зовнішній вигляд каналу, дописи в історіях та інші вдосконалення

У різдвяному оновленні канали можуть встановлювати шпалери, емоджі-статуси та фонові іконки профілю, користувачі можуть поширювати повідомлення…
Dec 23, 2023

Схожі канали, поширення історій і ще 9 нововведень

Сьогоднішнє оновлення дає вам змогу знаходити канали, подібні до ваших підписок, поширювати історії від друзів і каналів та додавати в…
Nov 30, 2023