Відеодзвінки та сім років Telegram

Читати оригінал англійською
Відеодзвінки та сім років Telegram

Сьогодні Telegram виповнюється сім років. У 2013 році ми починали невеличким додатком, орієнтованим на безпечний обмін повідомленнями, і відтоді ми перетворилися на платформу із понад 400 млн користувачів. Зараз Telegram — це один з десяти найзавантажуваніших додатків, який використовують у всьому світі, щоб підтримувати звʼязок із родиною, співпрацювати з однокласниками та координувати колег.

Ми не досягли цього самотужки — Telegram ніколи не рекламували, і кожен користувач прийшов у додаток за рекомендацією того, кому довіряє. Непохитні принципи та якісний функціонал говорять самі за себе, і мільйони з вас почули. Ми також чуємо вас і продовжуватимемо розвивати функції, які роблять Telegram набагато більше, ніж просто додатком для обміну повідомленнями. Сьогодні ми додаємо те, про що ви просили — швидкі та безпечні відеодзвінки.

Відеодзвінки

2020 рік показав наочно потребу спілкування віч-на-віч, і наша альфа-версія відеодзвінків тепер доступна для Android та iOS. Ви можете розпочати відеодзвінок зі сторінки профілю свого контакту та увімкнути або вимкнути відео будь-коли під час голосового виклику. Як і всі інші відео Telegram, відеодзвінки підтримують режим відео-у-вікні, що дозволяє одночасно гортати чати та працювати, бачачи одне одного.

Усі відеодзвінки захищені наскрізним шифруванням. Щоб перевірити ваш звʼязок, порівняйте чотири емодзі, зображені на екрані для вас та вашого партнера в чаті — якщо вони збігаються, ваш дзвінок на 100% захищений за допомогою перевіреного часом шифрування, яке також використовується у секретних чатах та голосових викликах Telegram. Більш детальну інформацію можна знайти на цій сторінці.

У наших додатках для Android та iOS використовуються відтворювані збірки, тому кожен може перевірити шифрування і підтвердити, що його додаток використовує саме той відкритий код, який ми публікуємо з кожним оновленням.

Відеодзвінки будуть вдосконалені та отримають більше можливостей у майбутніх версіях, поки ми працюємо над запуском групових відеодзвінків у найближчі місяці. Але вже цей піврічний випуск дозволить вам насолоджуватися спілкуванням наодинці із найдорожчими для вас людьми, байдуже чи в іншій кімнаті, чи на іншому континенті.

Більше анімованих емодзі

Ми додали ще декілька нових анімованих емодзі, які стануть вам у нагоді під час святкування. Щоб використовувати анімовану версію, надішліть один з цих емодзі 👇 окремим повідомленням до будь-якого чату.

Слідкуйте за оновленнями!


14 серпня 2020,
команда Telegram

Other News

Історії для каналів, зникомі медіа та інші вдосконалення

Канали можуть почати публікувати історії завдяки новій системі зарядів, а до історій тепер можна додавати наліпки для реакцій, власну музику…
Sep 22, 2023

Історії та 10 років Telegram

У цьому оновленні ми запускаємо «Історії» — з унікальним режимом подвійної камери, детальними налаштуваннями приватності, гнучкими параметрами тривалості показу та іншими можливостями.
Aug 14, 2023

Папки з посиланнями, шпалери для чатів та інші поліпшення

Це оновлення дозволяє користувачам ділитися папками з чатами за допомогою посилання, створювати власні шпалери для особистих чатів, користуватися…
Apr 21, 2023

Режим економії енергії та інші нововведення

Це оновлення приносить новий режим економії енергії, оптимізує Telegram для менш потужних пристроїв Android, додає ще більше налаштувань…
Mar 8, 2023