Голосові чати 2.0: канали, мільйони слухачів, записування, інструменти для організаторів

Читати оригінал англійською
Голосові чати 2.0: канали, мільйони слухачів, записування чату, нові інструменти для організаторів

Голосові чати з'явилися в Telegram у грудні і розширили межі спілкування у групах. Від сьогодні голосові чати можна створити і в каналах — і кількість слухачів більше не обмежена.

Крім того, тепер голосові чати можна записувати, у списку учасників доступно більше інформації, слухачі можуть попросити слово, піднісши руку, а доповідачі — брати участь від імені свого каналу.

Голосові чати без меж

Відтепер адміністратори каналів та публічних груп можуть створювати голосові чати без обмежень у кількості учасників. Обговорення можуть одночасно слухати мільйони людей — як старі добрі радіотрансляції в новому потужному інтерфейсі.

Записування

У Telegram лише ви вирішуєте, які дані видалити без сліду, а які — зберегти та використовувати. Адміністратори голосового чату можуть записати аудіо та опублікувати файл для тих, хто пропустив обговорення.

Файл надійде до вашого чату Збережене, щойно ви зупините записування. Якщо чат записується, це буде позначено червоною крапкою поряд з його назвою, тож про це знатимуть усі учасники.

Запит мікрофона

Якщо не всім учасникам чату дозволено мікрофон, будь-який слухач може піднести руку, щоб попросити адміністраторів чату надати йому слово.

Щоб адміністраторам чату було простіше вирішити, кому надати слово, у списку учасників показується інформація з графи Про себе. Там можна вказати свої професійні вміння, зацікавлення або просто написати кілька слів про себе.

Посилання для доповідачів та слухачів

Тепер адміністратори публічних груп та каналів можуть створювати запрошувальні посилання, що ведуть напряму до голосового чату. Можна створити окремі посилання для доповідачів та слухачів — запрошеним доповідачам не доведеться чекати, доки їм дозволять використовувати мікрофон, а окреме посилання для слухачів зручно публікувати у спільнотах та каналах із зацікавленою аудиторією.

Щоб окреслити тему обговорення для нових учасників, ви також можете вибрати назву для голосового чату.

Участь від імені каналу

Приєднатися до голосового чату в каналі можна не лише від власного імені, а й від одного зі своїх каналів — таким чином публічні діячі та знаменитості можуть уникнути зайвої уваги до свого особистого акаунта.

Участь у голосовому чаті від імені каналу

Наприклад, президент Бразилії та прем'єр-міністр Сингапуру могли б узяти участь в обговоренні в каналі Павла Дурова і відповідати там на запитання від користувачів, не боячись, що на їхні особисті акаунти надходитиме дуже багато повідомлень.

Нове налаштування для Android

Користувачі Android отримуються на одне нововведення більше: тепер вони можуть вибрати дію при змахуванні вліво в списку чатів: прикріпити чат, позначити його як прочитаний, архівувати, вимкнути сповіщення або видалити.

На сьогодні все. Стежте за новинами!


19 березня 2021
Команда Telegram

Other News

Історії для груп і ще 8 нововведень

Telegram виводить спілкування в групах на новий рівень завдяки 9 можливостям, які вдосконалюють досвід комунікації. Тепер групи мають змогу публікувати історії та зберігати їх як публікації…
Feb 29, 2024

Збережене 2.0, одноразові голосові повідомлення та ще 8 можливостей

Протягом січня Telegram отримав 10 нових можливостей, зокрема оновлений чат «Збережене», одноразові голосові та відеоповідомлення, які…
Jan 31, 2024

Вдосконалені дзвінки, ефект «Клацу Таноса» та епічне оновлення ботів

У 10-му оновленні 2023 року Telegram додає вдосконалені дзвінки в новому кольоровому дизайні, що використовує менше заряду акумулятора…
Dec 31, 2023

Зовнішній вигляд каналу, дописи в історіях та інші вдосконалення

У різдвяному оновленні канали можуть встановлювати шпалери, емоджі-статуси та фонові іконки профілю, користувачі можуть поширювати повідомлення…
Dec 23, 2023