۴۰۰ میلیون کاربر فعال، ۲۰۰۰۰ استیکر، آزمون‌های ۲.۰ و ۴۰۰ هزار یورو برای ایجادکنندگان‌ آزمون‌‌های تحصیلی

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
۴۰۰ میلیون کاربر فعال، ۲۰۰۰۰ استیکر، آزمون‌های ۲.۰ و ۴۰۰ هزار یورو برای ایجادکنندگان‌ آزمون‌‌های تحصیلی

تعداد کاربران فعال ماهیانه تلگرام از ۳۰۰ میلیون سال قبل، به ۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر رسید.

روزانه حداقل ۱.۵ میلیون کاربر جدید در تلگرام ثبت نام می‌کنند. قابلیت‌هایی مانند پوشه‌ها، فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبانی از کامپیوتر، تلگرام را به ابزاری ایده‌آل برای کار و آموزش از راه دور (در دوران قرنطینه) تبدیل کرده‌اند. جای تعجب نیست که تلگرام رتبه اول پردانلود‌ترین نرم‌افزار رسانهٔ اجتماعی را در بیش از ۲۰ کشور دنیا بدست آورده است - مردم در سراسر دنیا با سرعتی فزاینده در حال مهاجرت به تلگرام هستند.

رشد تلگرام در ۷ سال اخیر

هنگامی که ۷ سال قبل تلگرام را راه‌اندازی کردیم، فرض را بر این گذاشتیم که مردم همیشه آزادی و کیفیت را به محدودیت ها و معمولی بودن ترجیح می‌دهند. با کم شدن فاصلهٔ تلگرام و رقبای قدیمی‌اش (از نظر محبوبیت عمومی)، بیشتر و بیشتر شاهد حقانیت موضع اصیل خود هستیم. از شما برای آزادی‌خواهی و هوش سرشارتان سپاس‌گزاریم.

ممکن است بپرسید، گام بعدی چیست؟ قرنطینه جهانی نشانگر نیاز به یک ابزار ارتباط تصویری قابل اعتماد بود. وضعیت تماس تصویری در سال ۲۰۲۰، دقیقا مشابه وضعیت پیام‌رسان‌ها در سال ۲۰۱۳ است. برنامه‌هایی وجود دارند که یا ایمن هستند و یا پایدار، اما هیچیک هردو ویژگی را در کنار هم ندارند. تصمیم داریم که این مشکل را برطرف کنیم، و در سال ۲۰۲۰ روی ارائه یک سرویس امن تماس تصویری گروهی تمرکز خواهیم کرد.

می‌پرسید چه زمانی آماده خواهد بود؟ قول می‌دهیم به محض اتمام کار، شما اولین کسی باشید که با خبر می‌شود. پس لطفا سوال نکنید 😈.

آزمون‌های بهبود یافته

در بهمن ماه گذشته، نظرسنجی‌های تلگرام را با قابلیت «آزمون گیری» بروز کردیم، که به کاربران اجازه می‌داد اطلاعات عمومی خود را محک بزنند. در هفته‌های اخیر، شاهد موج عظیمی از آزمون‌ها و امتحانات جدی آموزشی بودیم که با @QuizBot ساخته می‌شدند. بروزرسانی امروز، آزمون‌ها را با قابلیت‌های آموزشی ارتقا می‌دهد.

حال می‌توانید توضیحاتی را اضافه کنید که پس از پاسخ به سوالات آزمون برای کاربر نمایش داده شود، و به کاربران کمک نماید تا از اشتباهات خود درس بگیرند، یا محتوای بیشتری در اختیارشان قرار گیرد. «توضیحات» باعث می‌شوند آزمون‌های تلگرامی نه تنها برای سنجش دانش، بلکه برای گسترش آن نیز مفید باشند.

به طور مثال، این آزمون کوتاهی در مورد تاریخچه و قابلیت‌های تلگرام را امتحان کنید.

در زمان ایجاد آزمون با@QuizBot، می‌توانید برای سوالات زمان تعیین کنید. زمانسنج‌ها به جنبه رقابتی آزمون‌های تلگرامی، که معمولا در گروه‌های دانش‌آموزی به عنوان آزمون آماده‌سازی بکار می‌روند، می‌افزایند. با انیمیشن شمارش معکوس جدید، هر کس می‌تواند بفهمد چقدر زمان برایش باقی مانده است.

۴۰۰ هزار یورو برای ایجادکنندگان آزمون‌های تحصیلی

در حالی که بیش از ۲ میلیارد دانش‌آموز خارج از مدارس هستند، جهان نیاز مبرم به ابزار تحصیلی آنلاین دارد. ما می‌خواهیم با ایجاد پایگاه داده آزمون‌های تحصیلی در حل این مشکل شرکت کنیم.وضعیت کنونی سبب شد که امروز ابتکار جمع سپاری را اعلام می‌کنیم. در چهارچوب آن ۴۰۰ هزار یورو در میان ایجادکنندگان آزمون‌های تحصیلی توزیع خواهیم کرد.

برای شرکت، با‌ استفاده از @QuizBot یک آزمون تحصیلی اصیل مربوط به هر موضوع و در هر سطح پیچیدگی را ایجاد و منتشر کنید. راحت باشید و هر چیزی که خواستین، از Medieval European History (سطح ابتدایی) in English تا Mikrobiologie für Experten auf Deutsch، انتخاب کرده - و هر رسانه‌ای که نیاز دارید را به سوالات خود اضافه کنید، اما اطمینان حاصل کنید که حقوق مالکیت فکری رعایت شود.

ما آزمون‌هایی که از طرف شما ارائه داده می شوند، در یک کاتالوگ قابل جستجو منتشر خواهیم کرد. بر اساس کیفیت و محبوبیت آن‌ها، برای هر مرحله مسابقه در نظر گرفته شده، برندگان را اعلام خواهیم کرد. آخرین فرصت برای ارائه درخواست شرکت در اولین مرحله مسابقه ۱۵ می است.

برای مطلع شدن از بروزرسانی‌ها مربوط به مسابقه مورد نظر و سایر مسابقاتی که برگزار می‌کنیم، به کانال @contest بپیوندید. ما تنها در سال گذشته ۲ میلیون یورو را در میان برندگان مسابقاتمان توزیع کردیم.

۲۰۰۰۰ استیکر

هرچند تلگرام مرجعی برای استیکرها، از آغازشان تا به امروز، بوده‌است؛ راه ساده‌ای برای دیدن بهترین استیکرها در یک نگاه وجود نداشت. با بخش جدید «کاتالوگ استیکر‌ها» آشنا شوید، جایی که برایتان امکان مرور و جستجوی بیش از ۲۰٫۰۰۰ استیکر رایگان و باکیفیت تلگرام را که در ۵ سال اخیر ساخته شده‌اند، فراهم می‌کند.

اگر بسته استیکر خاصی را مد نظر دارید، می‌توانید از طریق جستجو به آن دست پیدا بکنید، یا اگر هوای سفر در موزه تاریخ استیکر به سرتان زد، می‌توانید این لیست را از بسته‌های محبوب این روزها، تا اولین بسته استیکری که پا به این کره خاکی گذاشت مرور کنید.

منوی پیوست جدید در اندروید

در اندروید، همهٔ بخش‌های منوی پیوست به عنوان لایه‌های قابل گسترش در دسترس هستند، که منو را روان و شیک کرده و کار با آن را آسان می‌کند. در ضمن، آیکون‌های متحرک با جذاب را از دست ندهید.

بهبودهای نسخه مک

کاربران تلگرام مک از این پس می‌توانند از طریق صفحه پروفایل بازطراحی شده، مستقیما به رسانه‌های به اشتراک گذاشته شده دسترسی داشته باشند. کسانی که پوشه‌های زیادی دارند، احتمالا نوار کناری پوشه‌ها که با آزمون‌هایی به سبک تلگرام دسکتاپ طراحی شده است، را خواهند پسندید.

ضمنا، این اسکرین‌شات با ویرایشگر داخلی جدید ایجاد شده که امکان رسم کردن روی تصویر در زمان ارسال یا ویرایش را برایتان فراهم می‌کند:

قابلیت‌های جدید مک

وسط خال

وسط خال در ادامه ایموجی‌های متحرک 🎲 از بروزرسانی قبلی، حالا می‌توانید در هر گفتگویی، شانستان را در پرتاب دارت 🎯 امتحان کنید و ببیند چه کسی اول به وسط خال می‌زند.

امیدواریم همهٔ شما ۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر از این بروزرسانی خوشتان آمده باشد