400 мільйонів користувачів, 20 000 наліпок, поліпшені опитування та €400K для авторів освітніх тестів

Читати оригінал англійською
400 мільйонів користувачів, 20,000 наліпок, вікторини 2.0 та €400K для авторів навчальних тестів

Telegram досягнув позначки в 400,000,000 активних користувачів. Це на 100 мільйонів більше, аніж рік тому.

Щодня в Telegram реєструється щонайменше 1.5 мільйона людей. Папки, хмарне сховище, підтримка роботи з комп’ютерів — усе це робить Telegram незамінним інструментом для роботи та навчання під час карантину. Не дивно, що сьогодні Telegram посідає перше місце в AppStore у списку найбільш завантажуваних месенджерів та соціальних мереж у понад 20 країнах. Усе більше людей по всьому світу переносять спілкування в Telegram.

Зростання Telegram протягом останніх 7 років

Узявшись за створення месенджера 7 років тому, ми керувалися тим, що люди завжди віддадуть перевагу свободі та якості перед обмеженнями та посередністю. Сьогодні, дивлячись на зростання Telegram, ми дедалі більше переконуємося у правильності цього початкового припущення. Дякуємо всім вам за довіру, розум та прагнення до свободи.

Що далі?

Режим глобальної самоізоляції засвідчив, що світ відчуває потребу в надійних інструментах відеокомунікації. Сервіси відеодзвінків у 2020 році нагадують месенджери у 2013: вони пропонують або зручність, або безпеку. Наша мета — об’єднати обидві ці переваги в одному сервісі. Тож цього року ми зосередимося на створенні технології безпечних групових відеодзвінків. Запуск заплановано до кінця 2020-го року.

Оновлені вікторини

У січневому оновленні ми підтримали вікторини – опитування з правильною відповіддю. Особливо актуальними такі опитування стали останнім часом – ми звернули увагу на сплеск популярності освітніх тестів та вікторин, що створюють користувачі за допомогою @QuizBot (наприклад, Telegram History and Features).

У сьогоднішньому оновленні з’явилася можливість додати до вікторин пояснення правильної відповіді. Завдяки таким поясненням, учасники зможуть вчитися, проходячи тести. Таким чином, за допомогою вікторин відтепер можна не лише перевіряти знання, а й навчати нового.

Оновивши застосунок, ви зможете випробувати нові функції в тесті Telegram History and Features.

При створенні вікторини за допомогою @QuizBot можна обмежити час на відповіді. Такий таймер додасть елемент змагання, який може бути затребуваним як у розважальних, так і у студентських групових чатах. Новий анімований таймер показує кожному учасникові тесту, скільки часу залишилося на відповідь.

€400K для авторів тестів

У результаті карантину два мільярди учнів по всьому світу перестали ходити до шкіл. Ми в Telegram хочемо сприяти створенню інструментів для дистанційної освіти. Тому сьогодні ми оголошуємо конкурс для авторів освітніх вікторин. Цей конкурс покликаний покласти основу для бази даних тестів найрізноманітніших спрямувань. Сумарний призовий фонд – 400,000 євро.

Щоб узяти участь, достатньо опублікувати за допомогою @QuizBot авторський освітній тест будь-якою мовою, будь-якої складності, на будь-яку тему. Ви можете вибрати що завгодно, від Історії середньовіччя для початківців українською мовою до мікробіології для експертів німецькою — проте необхідно, щоб тест та використані в ньому ілюстрації не порушували авторських прав.

Усі тести, заявлені на конкурс, буде опубліковано в загальному каталозі зі вбудованим пошуком. Оцінивши якість і популярність запропонованих тестів, ми нагородимо їхніх авторів у декілька етапів. Заявки на перший етап приймаються до 15 травня.

Новини про цей та інші конкурси від команди Telegram доступні в каналі @contest. Лише за минулий рік ми розподілили між переможцями конкурсів 2 мільйони євро. 💰

20,000 наліпок

Telegram роками славився наліпками, але до сьогодні не було простого способу переглянути всі найкращі пакунки за історію існування Telegram. Представляємо новий каталог наліпок, де зібрано 20,000 безплатних та якісних пакунків із наліпками, створених професійними художниками за останні 5 років.

Ви можете використовувати пошук, щоб знайти потрібний пакунок, або прогортати всю колекцію наліпок, від найновіших злободенних пакунків до класичних перших сетів Telegram.

Оновлене меню надсилання медіа на Android

Меню надсилання медіа на Android стало плавнішим, зручнішим і одержало анімовані іконки. Усі його розділи тепер розгортаються у вигляді шарів на екрані чату.

Нововведення для macOS

Користувачі Telegram для macOS відтепер можуть перейти в меню з поширеними медіа прямо з оновлених профілів. Ті, хто використовує багато папок, оцінять нову бічну панель папок зі значками, вже знайомими за Telegram Desktop.

Знімок нижче був зроблений за допомогою вбудованого фоторедактора застосунку: тепер він дає змогу малювати на зображеннях перед надсиланням і при редагуванні.

Нові можливості на macOS

Дартс

На додачу до анімованого емодзі 🎲 з минулого оновлення, випробувати удачу тепер можна кидком дротика: надішліть анімований емодзі 🎯 у будь-який чат і спробуйте першим влучити в ціль.

Сподіваємося, це оновлення потішить кожного з наших 400,000,000 користувачів. Продовжуємо працювати.


Other News

Розділ «Мій профіль», рекомендовані канали та ще 15 нових можливостей

Цього місяця ми додали понад 15 можливостей, включно з рекомендованими каналами, переглядом власного профілю та показом вашого каналу й…
Apr 25, 2024

Редактор наліпок — створюйте власні наліпки

Від сьогодні будь-хто має змогу швидко створювати наліпки та цілі набори наліпок за допомогою нового потужного редактора — не виходячи…
Apr 14, 2024

Представляємо Telegram Business

Починаючи від сьогодні будь-хто може перетворити свій акаунт Telegram на бізнес-акаунт, отримавши доступ до можливостей для бізнесу, таких як години роботи, адреса, швидкі відповіді…
Mar 31, 2024

Ділимося доходами з власниками каналів

Сьогодні ми презентуємо одну з найщедріших систем винагород в історії соціальних мереж. Тепер власники Telegram-каналів можуть отримувати 50% доходу від реклами, що показується в їхніх…
Mar 31, 2024