Arama Filtreleri, Anonim Yöneticiler, Kanal Yorumları ve Daha Fazlası

Orijinal duyuruyu İngilizce okuyun
Arama Filtreleri, Anonim Yöneticiler, Kanal Yorumları ve Daha Fazlasının Tanıtımı

Kişisel Telegram Bulutunuz sonsuz ve baharatlı memlerle doludur. Burada yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için Arama Filtrelerini sunuyoruz. Bugünün güncellemesinde, özgürlük savaşınızı daha güvenli hale getirmek için Anonim Yöneticiler ve herkesin sesinin duyulduğundan emin olmak için Kanal Yorumları da yer alıyor.

Arama Filtreleri

Şu andan itibaren, arama sonuçlarını yeni sekmeleri kullanarak türe göre filtreleyebilirsiniz: Medya, Bağlantılar, Dosyalar ve diğerleri. Belirli bir zaman dilimini aramak için “14 Ağustos” veya “Dün” yazmanız yeterlidir. Herhangi bir kişinin, grubun, kanalın veya botun adını yazmak, kaynağa göre bir filtre ekleyecektir.

Bu arama filtreleri birleştirilebilir. Bu da Mart 2016'da gönderilen ve “tekne” kelimesini içeren bir bağlantıya sahip mesajlar kadar özel bir şeyi aramanıza olanak tanır.

Anonim Grup Yöneticileri

Telegram, demokrasi ve özgürlük temelli protestolar düzenlemek için giderek daha fazla kullanılıyor. Bugün daha güvenli protestolar için başka bir araç sunuyoruz.

Batman modunu etkinleştirmek için yönetici haklarından Anonim Kal seçeneğini etkinleştirin. Böylece anonimleşen yönetici, grup üyeleri listesinden gizlenecek ve sohbetteki mesajları kanal gönderilerine benzer şekilde grup adıyla imzalanacaktır.

Bir gruptaki anonim bir yöneticiden mesaj gönderin

Kanal Yorumları

Kanallardan bahsetmişken, tartışma gruplarına sahip kanallardaki yayınlara bir yorum düğmesi ekledik. Yorumlar, kendi başlarına küçük şirin bir konuda görünür, ancak aynı zamanda herkesi güncel tutmak ve yöneticilerin konuşmayı nezaketli tutmasını kolaylaştırmak için tartışma grubuna da dahil olur.

Kanalın tartışma grubunun bir üyesi değilseniz, yorumlarınıza verilen yanıtlar Yanıtlar adlı yeni bir sohbet yoluyla size bildirilecektir.

Sadece sınırlı bir süre için bu özelliği bu kanalda test edebilirsiniz.

Tartışmaları kendi kanalınızda etkinleştirmek isterseniz, Kanal Ayarları > Tartışma bölümüne gidin.

İnanılmaz Android Eklemeleri

Android sihirbazlarımız bazı yeni pürüzsüz animasyonları paketlemeyi unutmadı. Bunların tadına bakmak için klavyenizi genişletmeyi veya gizlemeyi ya da sol menüden gündüz ve gece temalarınız arasında geçiş yapmayı deneyin. Ayrıca mesajları silerken, bildirimleri değiştirirken, medyayı kaydederken ve bunlar gibi şeylerde de animasyonlu açılır pencereler göreceksiniz.

Daha pratik şeylerle ilgileniyorsanız, grup sohbetindeki herhangi bir profil fotoğrafına daha yakından bakmak için dokunun ve basılı tutun. Tek bir uygulamada birden fazla hesap kullanıyorsanız, artık hesap değiştiricide de aynı hareketi kullanarak diğer hesaplarınızın sohbet listelerini önizleyebilirsiniz.

Daha Fazla Hareketli İfade

Var olan her ifadeyi canlandırma arayışımıza devam ediyoruz. Bir sohbette bunlardan birini 👇 almak için tek bir ifade içeren bir mesaj göndermeniz yeterlidir.


Ve bugünlük hepsi bu, yorumlarda görüşmek üzere.


30 Eylül 2020
Telegram Ekibi