Редактор відеозаписів, анімовані світлини, поліпшені GIF-реакції та інші зміни

Читати оригінал англійською
Представляємо медіаредактор, оновлення GIF та інші нововведення

У 2015 році в Telegram з’явився унікальний для месенджера фоторедактор, що давав змогу покращувати зображення та додавати на них малюнки, наліпки й текст. Від сьогодні цей редактор також дозволяє обробляти відео та розміщувати анімовані наліпки на відеозаписах і світлинах.

Редактор відеозаписів дає змогу автоматично поліпшити якість зображення – або ж вручну відрегулювати яскравість, насиченість та інші параметри, а також накласти текст або додати малюнок.

При малюванні на світлинах або відеозаписах тепер можна збільшити масштаб, щоб точніше підправити собі макіяж чи прималювати другові ідеальні вуса.

Додавання анімованих наліпок

Нова версія застосунку дозволяє додати анімовані наліпки на будь-яку світлину чи відеозапис. Завдяки цій функції, Ви можете легко посадити на плече начальникові жовту качку. Якщо додати анімовану наліпку до світлини, вона автоматично надішлеться як GIF-анімація:

Поліпшена панель GIF

У панелі GIF з’явився новий розділ Популярні, а також розділи з добірками GIF за різноманітними емоціями. Тепер, аби відшукати Роберта Дауні-молодшого, не потрібно добирати слів, досить просто перейти на вкладку 🙄.

Мы також пришвидшили завантаження анімацій у панелі, щоб Ви могли швидше знайти потрібну анімовану реакцію. До речі, будь-яку GIF-реакцію тепер можна зберегти у списку недавно надісланих, затиснувши на ній палець.

Швидке додавання до папок

Чати стало простіше розкладати по папках: просто затисніть палець на потрібному чаті у списку та виберіть, до якої папки його додати. Таким самим чином можна прибрати чат з папки.

Функція 'Додати до папки' в меню дій з чатом.

Нововведення для Android

Ще кілька нововведень чекає на користувачів Android. При надсиланні, редагуванні та видаленні повідомлень з’явилися нові плавні анімації. Оновлено відеоплеєр: кнопки й довгі описи тепер не заважають перегляду, а відео, коротші за 30 секунд, автоматично відтворюються по колу.

Крім того, ми оновили розділ для очищення непотрібних файлів (Налаштування > Дані та сховище > Використання сховища). Тепер упевнитися, що застосунок не займає зайвого місця на пристрої, допоможе барвистий анімований інтерфейс.

Ми також посадили мавпу наглядати за інтерфейсом для встановлення паролю двоетапної перевірки. Ніколи не пізно захистити акаунт додатковим паролем. Якщо Ви цього ще не зробили, установити пароль можна в налаштуваннях приватності — заодно подивитеся на мавпу.

На цьому на сьогодні все. Пропонуємо спробувати нові можливості в дії, а ми поки продовжимо роботу самі знаєте над чим (і не тільки).


4 червня 2020,
Команда Telegram

Other News

Розділ «Мій профіль», рекомендовані канали та ще 15 нових можливостей

Цього місяця ми додали понад 15 можливостей, включно з рекомендованими каналами, переглядом власного профілю та показом вашого каналу й…
Apr 25, 2024

Редактор наліпок — створюйте власні наліпки

Від сьогодні будь-хто має змогу швидко створювати наліпки та цілі набори наліпок за допомогою нового потужного редактора — не виходячи…
Apr 14, 2024

Представляємо Telegram Business

Починаючи від сьогодні будь-хто може перетворити свій акаунт Telegram на бізнес-акаунт, отримавши доступ до можливостей для бізнесу, таких як години роботи, адреса, швидкі відповіді…
Mar 31, 2024

Ділимося доходами з власниками каналів

Сьогодні ми презентуємо одну з найщедріших систем винагород в історії соціальних мереж. Тепер власники Telegram-каналів можуть отримувати 50% доходу від реклами, що показується в їхніх…
Mar 31, 2024