Папки з посиланнями

Читати оригінал англійською

Будь-який користувач може легко створити власну папку для чатів, що може містити до 200 чатів, і поділитися нею з друзями, колегами або підписниками, надіславши єдине посилання. Одержувач зможе приєднатися до кожної групи й каналу в папці лише одним дотиком.

Це забезпечує зручний процес інтеграції для компаній, дозволяє журналістам та експертам швидко ділитися списками курованих спільнот та новинних джерел і багато іншого.

Будь-яка папка може мати кілька посилань, які надають доступ до різних наборів чатів.

Створення папок з чатами

Щоб створити папку з чатами, перейдіть до Налаштувань > Папки для чатів у будь-якому застосунку Telegram. Виберіть чати, які ви хочете додати, і дайте назву вашій папці — вона зʼявиться у вигляді окремої вкладки у вашому списку чатів, як-от «Робота» чи «Новини».

Папки для чатів можуть містити до 200 чатів кожна, і будь-який чат можна додати до кількох папок.

Якщо ви хочете поділитися папкою з іншими, не використовуйте Типи чатів, такі як «Групи» чи «Канали».

Поширення ваших папок

Щоб надати доступ до папки, натисніть і утримуйте назву папки в списку чатів та виберіть «Поділитися» або відкрийте папку в Налаштуваннях > Папки для чатів, створивши нове запрошувальне посилання для вашої папки. Ви можете вибрати, які чати з папки стануть доступними для користувачів за цим посиланням.

Натисніть ⋮ на Android або ... на iOS, щоб назвати посилання чи створити QR-код.

Папками, що використовують фільтри, як-от: «Групи», «Канали» чи «Нові» — ділитися не можна.

Вибір чатів для поширення

Створюючи запрошувальне посилання, ви можете вибрати будь-які публічні групи або канали, а також приватні групи й канали, де ви маєте права адміністратора на додавання користувачів. Людей та ботів не можна включати до папки, якою ви хочете поділитися, але користувачі зможуть додавати їх вручну пізніше.

Користувачі з доступом до папки можуть одразу приєднатися до всіх чатів у ній — навіть до тих, які зазвичай потребують схвалення заявки на вступ (саме тому лише адміністратори можуть додавати такі чати до папок з посиланнями).

Вибравши чати, ви можете скопіювати запрошувальне посилання або миттєво поділитися ним. Коли одержувач перейде за посиланням, він отримає запрошення з попереднім переглядом папки — після згоди його буде додано до кожного чату, а папка зʼявиться у списку чатів. Якщо згодом користувач видалить папку, він також зможе вийти з усіх чатів одним дотиком.

Чати, до яких ви не можете надати доступ за допомогою посилання, а також ті, якими ви не хочете ділитися, залишаться у вашій особистій версії папки — ви можете продовжувати користуватися ними у звичайному режимі.

Керування рівнями доступу

Папки можуть мати до 100 унікальних запрошувальних посилань, кожне з яких надає доступ до різних чатів. Наприклад, ви можете створити посилання «Менеджер», яке відкриє доступ до всіх чатів з вашої папки «Робота», тоді як «Стажер» розблокує лише 2 або 3.

Аналогічно, хтось, чия папка «Новини» містить канали кількома мовами, може захотіти зробити окремі посилання для англійської та іспанської або посилання на світові новини та місцеві новини.

Ви можете підвищити рівень доступу будь-якого користувача, який додав вашу папку, надіславши йому інше посилання — у нього зʼявиться можливість додати нові чати до тієї ж папки.

Присвоєння назви посиланням

Ви можете легко організувати різні рівні доступу, присвоївши кожному запрошувальному посиланню власну назву. Щоб зробити це, натисніть і утримуйте назву папки, виберіть Редагувати папку, потім натисніть на посилання > ⋮ на Android або ... на iOS > Змінити назву.

Назви посилань є приватними і не будуть показані іншим користувачам.

Оновлення папок

Коли ви додаєте нові чати до своєї папки, вони не будуть автоматично зʼявлятися у користувачів, які додали папку за посиланням. Це корисно на випадок, якщо ви захочете додати кілька чатів для себе.

Якщо ви хочете, щоб папка оновилася для інших, ви можете оновити наявне запрошувальне посилання, додавши нові чати. Усі, хто раніше скористався цим посиланням, побачать пропозицію приєднатися до нових чатів.

Щоб оновити посилання, виберіть папку в Налаштуваннях > Папки для чатів, торкніться посилання та виберіть нові чати, які ви хочете додати.

Налаштування папок

Після того, як користувачі додали вашу папку за посиланням, вони можуть налаштувати її, змінивши назву, додавши власні чати або прибравши інші. Наприклад, користувачі, що додали папку «Робота», до якої ви надали їм доступ, можуть додавати особисті чати з колегами зі свого відділу.

Нові чати, які ви додаєте до папки, не будуть автоматично поширюватися. Якщо ви вручну оновите запрошувальне посилання, користувачі, що додали вашу папку, отримають пропозицію приєднатися до нових чатів.

Premium Можливості Premium

Усі користувачі Telegram можуть мати 2 папки з посиланнями, кожна з яких містить до 100 чатів. Підписники Telegram Premium розблоковують 20 папок з посиланнями, кожна з яких може містити до 200 чатів, і можуть створювати до 100 різних запрошувальних посилань на папку.

Як і у випадку з усіма можливостями Telegram Premium, це лише початок — очікуйте на ще ширший набір можливостей з майбутніми оновленнями.

Підписники Premium також розблоковують можливість розширеного керування чатами — наприклад, встановлення типової папки.