Правила верифікації сторінок

Верифікація

Telegram пропонує верифікацію публічних осіб та організацій, щоб користувачі могли легко ідентифікувати офіційні джерела. Команда Telegram зазвичай перевіряє активні офіційні канали, боти або публічні групи, які мають значущі підтверджені акаунти на щонайменше 2 із перелічених платформ:

  • TikTok
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Twitter
  • VK
  • Snapchat

Аби ми могли переконатися, що акаунти справді належать вам, просимо вказати в описі профілів на цих платформах посилання на відповідну сторінку в Telegram. Після цього ви можете залишити заявку нашому боту @VerifyBot.

Перевірка значущості

У процесі подання заявки вас також попросять надати щонайменше 2 посилання на статті у ЗМІ, в яких згадуєтеся ви або ваша організація. Щоб пришвидшити процес перевірки, бажано, щоб:

  • ЗМІ були добре відомі та мали багаторічний досвід роботи
  • Статтю було написано англійською мовою

Статті повинні містити згадку про публічну особу або організацію, про яку йдеться, але посилання на Telegram не обовʼязкове.

Що робити, якщо я не маю верифікації на 2 платформах?

Замість 1 з необхідних верифікованих акаунтів можна використати статтю про вас у Вікіпедії, що містить посилання на вашу сторінку в Telegram. Стаття повинна бути не запропонованою до видалення та відповідати критеріям значущості Вікіпедії.

Організації замість однієї з платформ також можуть використати офіційний вебсайт, що містить посилання на сторінку в Telegram. Після перевірки акаунтів, включаючи сайт або Вікіпедію, бот надасть можливість вказати додаткову інформацію та коментар.

Якщо ви використовуєте посилання на Вікіпедію або офіційний вебсайт замість акаунту на одній із перелічених платформ, переконайтеся, що воно містить посилання на сторінку в Telegram, яку ви хочете верифікувати.

Що робити, якщо я не можу знайти 2 статті в ЗМІ?

Якщо ви маєте статтю на Вікіпедії, яка не запропонована до видалення та відповідає критеріям значущості, а також ця стаття містить посилання на ваш канал, бота чи публічну групу в Telegram, — її може бути зараховано за 1 необхідну статтю в ЗМІ.

Для організацій також може враховуватися посилання на канал у Telegram з офіційного сайту організації. Бот запропонує вказати додаткову інформацію та коментар після перевірки посилань на соцмережі.

Що означає верифікація?

Це означає, що канал, група або бот є офіційними, а заявка на їхню верифікацію була схвалена командою Telegram. Будь-яка організація чи публічна особа може подати заявку на верифікацію — процес і вимоги є однаковими для всіх заявників.

Спеціальні позначки Позначка верифікації з’являються як на верифікованих сторінках, так і в списку чатів та пошукових результатах користувачів.

Верифікація не є офіційною підтримкою поглядів і вмісту, який поширюється в чаті — натомість вона дає змогу користувачам, журналістам і дослідникам ідентифікувати офіційні джерела.

Чи можна верифікувати особистий акаунт?

На жаль, Telegram наразі не займається верифікацією особистих акаунтів. Верифікувати можна лише канал, групу або бота, який має багато учасників і є активним.

Чи потрібна мені верифікація?

Єдина перевага верифікації — це спеціальна позначка, що допомагає аудиторії відрізнити офіційну сторінку від неофіційної або підробної. Ви можете досягти схожого результату й без верифікації, розмістивши посилання на вашу сторінку в Telegram на вашому офіційному сайті або в соцмережах.

Як змінити назву або посилання вже верифікованої сторінки?

Для верифікованої сторінки не доступна можливість зміни назви або короткого посилання (t.me/…). Якщо зміни необхідні, скасуйте статус верифікації, зробіть зміни й подайте заявку знову. Скасувати статус верифікації можна в боті @VerifyBot за допомогою команди /unverify. Після внесення змін ви можете повторно пройти верифікацію за допомогою бота.