Relacje dla grup i 8 dodatkowych funkcji

Przeczytaj oryginalny tekst w języku angielskim
Relacje dla grup i 8 dodatkowych funkcji

Telegram przenosi rozmowy w grupach na zupełnie nowy poziom dzięki 9 nowym funkcjom, które na nowo definiują komunikację wiele-do-wielu. Teraz grupy mogą publikować relacje i zapisywać je jako wpisy na swoich stronach profilu. Grupy mogą ustawiać unikalne tapety i statusy, a także dostosowywać swój wygląd w najdrobniejszych szczegółach, w tym kolor i logo okładki profilu grupy lub styl linku. Wszystkie te funkcje są już dostępne i mogą zostać odblokowane przez członków grupy, którzy mogą ulepszyć swoje ulubione czaty. Takie ulepszone grupy mogą teraz oferować swoim członkom także konwersję głosu na tekst i niestandardowe emoji premium.

Ulepszenia dla grup

Grupy mogą teraz zdobywać poziomy dzięki ulepszeniom od członków lub loteriom. Oprócz relacji grupy i niestandardowego wyglądu wyższe poziomy zapewniają członkom dostęp do funkcji premium, takich jak zamiana głosu na tekst i niestandardowe emoji podczas wysyłania wiadomości w grupie.

Relacje od grup

Ta aktualizacja wprowadza nowatorski sposób komunikacji w grupach, w których administratorzy mogą teraz publikować relacje. Odpowiedzi od członków będą wysłane do grupy, inicjując nowe rozmowy.

Aby opublikować relację w swojej grupie, dotknij ikony relacji (+) w profilu grupy lub wybierz grupę w sekcji „Opublikuj relację jako” w edytorze relacji.

Status emoji, okładki, tapety i style linków

Ulepszone grupy obsługują unikalne opcje dostosowywania, które są dostępne tylko w Telegramie. Możesz zmienić kolor i logo okładki profilu swojej grupy, ustawić status emoji i wybrać tapetę, która będzie widoczna dla wszystkich osób otwierających grupę.

Jako swój status emoji grupy mogą wybierać spośród tysięcy emoji stworzonych przez artystów Telegrama, dodając obok nazwy grupy wszystko, od animowanego gamepada po tajemniczego bakłażana.

Aby dostosować grupę, otwórz jej profil i wybierz Edytuj » Wygląd. Poziom grupy określa, jakie ustawienia wyglądu są dostępne.

Pakiety emoji grupy

Grupy wyższego poziomu odblokowują niektóre funkcje Telegram Premium do komunikacji na czacie.

Administratorzy mogą wybrać jeden pakiet niestandardowych emoji, z którego będą mogli korzystać wszyscy członkowie grupy – nawet jeśli nie mają Telegram Premium.

Możesz wybrać zestaw emoji stworzony przez artystów Telegrama lub stworzyć unikalny pakiet specjalnie na potrzeby swojego czatu grupowego.

Zamiana głosu na tekst i nie tylko

Członkowie ulepszonych grup mogą także korzystać z nieograniczonej transkrypcji głosu na tekst dla wiadomości głosowych i wideo wysyłanych w grupie.

To dopiero początek – przyszłe aktualizacje dodadzą jeszcze więcej funkcji, które usprawnią twój czat grupowy.

Listę wszystkich bonusów grupowych dostępnych na każdym poziomie znajdziesz tutaj.

Uprawnienia dla ulepszających

Wiadomości od użytkowników, którzy ulepszyli grupę, zawierają specjalną plakietkę ulepszającego, która ewoluuje z każdym wysłanym ulepszeniem. Administratorzy mogą nadawać specjalne uprawnienia ulepszającym, nadając im unikalne uprawnienia, takie jak ignorowanie trybu wolnego lub innych ograniczeń.

Uprawnienia dla ulepszających

Telegram Premium zawiera 4 ulepszenia, które można przypisać do dowolnej grupy lub kanału – a za każdym razem, gdy podarujesz Premium w prezencie, otrzymasz 3 dodatkowe ulepszenia.

Planowaliśmy uwzględnić w tej aktualizacji 5 dodatkowych funkcji, ale bogowie App Store nie byli dla nas łaskawi. Ale to nic – zobaczysz te funkcje już wkrótce w naszej marcowej aktualizacji!


29 lutego 2024
Zespół Telegrama