Групові відеовиклики

Читати оригінал англійською
Представляємо відеовиклики

У сьогоднішньому оновленні з’явилася можливість вмикати камеру та демонструвати екран у голосових чатах груп. Це стало можливим на будь-яких пристроях — не лише на смартфонах, а й на планшетах, ноутбуках та комп’ютерах. Тож відтепер у Telegram можна проводити дистанційне навчання, ділові зустрічі або просто збиратися компанією.

Серед інших новвовведень — анімовані фони, нова анімація повідомлень і не тільки - про це читайте у другому дописі блогу.

Групові відеовиклики

Голосовий чат у будь-якій групі можна вмить перетворити на груповий відеовиклик - достатньо увімкнути камеру, натиснувши кнопку камери поряд з кнопкою мікрофона.

Натисканням на будь-яке відео його можна розгорнути на повний екран. Ви також можете прикріпити відео одного зі співрозмовників, і це відео залишиться на екрані навіть тоді, коли говоритиме хтось інший.

Почати голосовий чат у групі може будь-який її адміністратор. Для цього потрібно зайти в профіль групи та вибрати потрібну опцію з меню ⋮. На iOS кнопка голосового чату знаходиться просто під фотографією групи.

У голосових чатах кількість присутніх не обмежена. Водночас, функціями відеовиклику зможуть скористатися лише перші 30 людей, що приєдналися до голосового чату. Невдовзі ми збільшимо цей ліміт, і користувачі зможуть використовувати відеовиклики для проведення масових трансляцій на кшталт онлайн-подій чи ігрових стрімів.

Демонстрація екрана

Крім відео, можна демонструвати екран. Обома функціями можна користуватись одночасно.

Запустити демонстрацію можна в меню опцій голосового чату (⋮ або ⋯).

Шумозаглушення за бажанням

У цій версії шумозаглушення було покращено, щоб ви могли насолоджуватися якісним звуком без стороннього шуму. Крім цього, тепер шумозаглушення можна вимкнути.

Налаштування шумозаглушення

Підтримка планшетів та комп’ютерів

На великому екрані планшета, ноутбука чи комп’ютера можна побачити більше. Ви можете розгорнути список присутніх праворуч, а в лівій частині бачити сітку з відео декількох присутніх одночасно.

На комп’ютері голосовий чат відкривається в окремому вікні, тож можна розділити екран і одночасно писати та розмовляти. При демонстрації екрана можна показувати не цілий екран, а лише конкретну програму.

Демонстрація екрана автоматично прикріплюється на повний екран для всіх учасників. Це зручно при проведенні робочих нарад та презентацій.

І це все?

Ні, зачекайте. Ми підготували ще один допис про нововведення:

Також в оновленні: анімовані фони та інші нововведення.


24 червня 2021
Команда Telegram

Other News

Панель мінізастосунків, платні медіа, пошук історій та інше

Наше червневе оновлення додає можливість згортати мінізастосунки в компактну панель, допомагає творцям контенту монетизувати свої канали…
Jun 30, 2024

Зірки Telegram: оплачуйте цифрові товари та багато іншого

Понад 400 мільйонів користувачів щомісяця взаємодіють з ботами та мінізастосунками у Telegram — купують товари, отримують доступ до послуг…
Jun 6, 2024

Ефекти повідомлень, пошук за хештегом та інші нововведення

З цим оновленням ви матимете змогу додавати дивовижні анімовані ефекти до повідомлень, які надсилаєте, переміщувати описи до медіа вгору…
May 31, 2024

Розділ «Мій профіль», рекомендовані канали та ще 15 нових можливостей

Цього місяця ми додали понад 15 можливостей, включно з рекомендованими каналами, переглядом власного профілю та показом вашого каналу й…
Apr 25, 2024