Відеотрансляції, налаштування пересилання, перехід між каналами та популярні наліпки

Читати оригінал англійською
Відеотрансляції, гнучкі налаштування пересилання, швидкий перехід між каналами та поліпшення для наліпок

У новій версії Telegram доступні відеотрансляції на необмежену аудиторію у групах та каналах, можливість прибрати ім'я відправника та описи до фотографій при пересиланні повідомлень, швидкий перехід між непрочитаними дописами в каналах, оновлена панель наліпок та багато іншого.

Відеотрансляції без обмежень

У попередньому оновленні в групових відеочатах з'явився функціонал трансляцій — і від сьогодні вони не мають обмежень у кількості глядачів.

Транслювати відео з камери або зображення з екрана на необмежену аудиторію можна як у групах, так і в каналах — тепер кожен користувач Telegram може мати власний телеканал з мільйонами глядачів.

Аби почати трансляцію, виберіть «Відеочат» у профілі групи чи «Трансляція» в профілі каналу, де ви є адміністратором.

На відміну від традиційного телеефіру глядачі можуть піднести руку і взяти участь у трансляції, якщо адміністратор дасть їм слово.

Гнучкі налаштування пересилання

Пересилання повідомлень стало простішим та зручнішим. Натисніть на позначку «Переслати повідомлення» над полем введення, щоб переглянути повідомлення, які збираєтеся переслати, і змінити налаштування.

Ви можете вибрати, чи показувати ім'я оригінального відправника, а також зберегти чи прибрати описи до фотографій та медіафайлів. Крім того, ви можете прибрати зайве повідомлення з пересилання або змінити одержувача, якщо випадково натиснули не на той чат.

Швидкий перехід між каналами

У Telegram можна знайти мільйони каналів на найрізноманітніші теми — розважальні, новинні, освітні.

Аби стежити за дописами було зручніше, тепер можна переглянути всі нові повідомлення з каналів, на які ви підписані, не повертаючись у список чатів. Дійшовши до останнього допису в каналі, потягніть екран угору, щоб перейти до наступного непрочитаного каналу.

Якщо ви використовуєте папки чи архів, це враховуватиметься при переході між каналами. Спочатку застосунок буде переходити між каналми з поточної папки, далі з інших папок, далі до решти каналів з основного списку чатів і насамкінець з архіву.

Популярні наліпки

Створити власний пакунок наліпок може будь-який користувач Telegram, а в каталозі безплатно доступні тисячі пакунків від професійних художників. Із сьогоднішнім оновленням знайти потрібну наліпку для будь-якої ситуації стало ще простіше.

У панелі наліпок нові популярні пакунки тепер відображаються над розділом з недавно надісланими наліпками. Щоб зберегти пакунок на майбутнє, натисніть Додати — список популярних наліпок регулярно оновлюється.

Обкладинки пакунків збільшуються, коли ви гортаєте верхню частину панелі, а поряд з обкладинкою відображається назва пакунку.

У застосунку для Android також збільшено розмір наліпок, що пропонуються в підказці. Щоб отримати підказку з потрібними наліпками, наберіть у полі введення один емодзі — а щоб побачити більше запропонованих наліпок, потягніть панель угору.

Пакунки в катиалозі можна шукати і за ключовими словами в каталозі. Спробуйте набрати в полі для пошуку в панелі наліпок «yellow», «animal» або «dog».

Статус «Вибирає наліпку»

Якщо співрозмовник шукає наліпку, що підійде для відповіді, ви дізнаєтеся про це за статусом «Вибирає наліпку» в заголовку чату — там само, де зазвичає відображається «Пише…» або «Записує голосове повідомлення». Новий статус дасть змогу не турбуватися, коли людина раптом пропадає замість того, щоб відреагувати на жарт.

Лічильник непрочитаних коментарів

Адміністратори каналів можуть вмикати коментарі, щоб отримувати зворотній зв'язок від читачів. Нещодавно в коментарях до цього допису ми отримали тисячі привітань від користувачів із восьмим днем народження Telegram — дякуємо всім!

Відтепер, відкривши коментарі до допису в каналі, ви одразу побачите лічильник із кількістю непрочитаних коментарів.

Лічильник непрочитаних коментарів

Нові анімовані емодзі

У кожному оновленні Telegram також з'являються нові анімовані емодзі, і з цим нічого не вдієш. Щоб подивитися на анімовану версію, надішліть у будь-який чат один з цих емодзі окремим повідомленням:

На цьому сьогодні все. Частина нововведень для наступного оновлення вже готові — не перемикайтесь!


31 серпня 2021
Команда Telegram

Other News

Історії для каналів, зникомі медіа та інші вдосконалення

Канали можуть почати публікувати історії завдяки новій системі зарядів, а до історій тепер можна додавати наліпки для реакцій, власну музику…
Sep 22, 2023

Історії та 10 років Telegram

У цьому оновленні ми запускаємо «Історії» — з унікальним режимом подвійної камери, детальними налаштуваннями приватності, гнучкими параметрами тривалості показу та іншими можливостями.
Aug 14, 2023

Папки з посиланнями, шпалери для чатів та інші поліпшення

Це оновлення дозволяє користувачам ділитися папками з чатами за допомогою посилання, створювати власні шпалери для особистих чатів, користуватися…
Apr 21, 2023

Режим економії енергії та інші нововведення

Це оновлення приносить новий режим економії енергії, оптимізує Telegram для менш потужних пристроїв Android, додає ще більше налаштувань…
Mar 8, 2023