Прикріплені повідомлення 2.0, поліпшений «Маячок», плейлисти та інші нововведення

Читати оригінал англійською
Прикріплені повідомлення 2.0, поліпшена функція «Маячок», плейлисти та інші нововведення

У сьогоднішньому оновленні вдосконалено прикріплені повідомлення та функцію «Маячок», а також додано плейлисти для музичних файлів і багато іншого.

Декілька прикріплених повідомлень

Відтепер в одному чаті можна прикріпити одразу кілька важливих повідомлень. Ви можете швидко перемикатися між прикріпленими повідомленнями або переглянути повний список на окремому екрані, натиснувши на нову іконку у верхній частині чату.

Прикрікріплення повідомлень стало доступним не лише у групах та каналах, а й в особистому листуванні. Віднині списки покупок та завдань завжди будуть під рукою.

Поліпшена функція «Маячок»

Коли друзі транслюють своє розташування за допомогою функції «Маячок», ви можете налаштувати сповіщення про їх наближення — це допоможе не розминутися на вулиці або вчасно вийти назустріч гостеві. Крім того, на мапі тепер видно, у який бік прямують користувачі.

Плейлисти

При надсиланні кількох музичних файлів їх можна згрупувати у плейлист — так їх зручніше слухати, пересилати та коментувати.

Повідомлення з плейлистом

Подібним чином можна надсилати й файли будь-яких інших форматів. Як і у фотоальбомах, будь-який зі згрупованих файлів можна вибрати окремо.

Статистика для публікацій у каналах

З появою коментарів у каналах підвищилася активність підписників, і тепер адміністратори мають іще один інструмент, щоб відстежувати реакцію аудиторії. На додачу до загальної статистики каналу, можна отримати статистику для кожної окремої публікації — включаючи список публічних каналів, у які пересилали ваше повідомлення.

Статистика для публікацій у каналах

Нові анімації на Android

Тим часом розробники застосунку для Android продовжують доповнювати його плавними анімаціями. Цього разу змін зазнали перемикання композицій у музичному плеєрі і позначки надсилання повідомлень.

Ще одне нововвведення для користувачів Android: при перегляді світлини можна швидко відредагувати її та надіслати назад, без потреби зберігати і завантажувати її знову. Просто відкрийте світлину на повний екран і натисніть на іконку пензлика — наприклад, щоб швидко обвести на ній потрібний фрагмент чи додати наліпку.

Гральний автомат

На додачу до 🎲, 🏀, ⚽️ та 🎯, охочі випробувати удачу можуть надіслати до будь-якого чату емодзі 🎰, щоб смикнути віртуальний важіль.

Нові анімовані емодзі

Напередодні Дня Усіх Святих ми додали анімовані версії для усякої нечисті з набору емодзі. Аби достягти такого 👇 ефекту, надішліть до будь-якого чату один з відповідних емодзі окремим повідомленням. Якщо натиснути ⚰️ або 🎃 у чаті, анімацію доповнять звукові ефекти.


Якщо ж Геловін Вам не близький, натякнути про це співрозмовнику допоможе допоможе анімована статуя моаї 🗿:

Як установити оновлення

Нова версія програми вже доступна користувачам Telegram для Android в каталозі Google Play і у вигляді APK. Користувачі iOS зможуть встановити оновлення, щойно модератори Apple закінчать його перевірку. Або відразу як тільки перейдуть на Android. 👀 UPD: (31-ше жовтня) Оновлення для iOS вже теж схвалене.

Працюємо далі. Стежте за новинами!


30 жовтня 2020
Команда Telegram

Other News

Приховані медіа, повний контроль над сховищем, новий редактор медіа, фото для контактів та інше

Надсилання медіа з ефектом спойлера, нові способи заощадити місце на пристрої, оновлені інструменти…
Dec 30, 2022

Реєстрація без SIM-картки, автовидалення всіх чатів, гілки 2.0 і більше

З цим оновленням ви можете користуватися Telegram без SIM-картки та встановити глобальний таймер для автоматичного видалення повідомлень…
Dec 6, 2022

Гілки у групах, колекційні псевдоніми, транскрипція відеоповідомлень та більше

Сьогоднішнє оновлення приносить гілки для організації обговорень у великих групах, нові колекційні псевдоніми, захищені блокчейном, можливість…
Nov 5, 2022

Реакції без обмежень, емодзі-статуси та ще багато нового

У попередньому оновленні Telegram влаштував революцію у світі емодзі, презентувавши відкриту платформу для створення користувацьких анімованих…
Sep 16, 2022