Схожі канали, поширення історій і ще 9 нововведень

Читати оригінал англійською
Схожі канали, поширення історій і ще 9 нововведень

Сьогоднішнє оновлення дає вам змогу знаходити канали, подібні до ваших підписок, поширювати історії від друзів і каналів та додавати відеоповідомлення до історій. Ми також додали кольори профілю, шпалери для обох сторін, статистику історій та користувацькі реакції для каналів, розшифровку голосу для всіх і багато іншого.

Схожі канали

Сотні мільйонів користувачів підписуються на канали Telegram, щоб отримувати останні новини, контент і згенеровані штучним інтелектом зображення котів з шістьма пальцями.

Щоб полегшити пошук каналів, коли ви приєднаєтеся до каналу, ви побачите список схожих публічних каналів, повʼязаних з тією ж тематикою.

У списку зʼявляються лише публічні канали, що відбираються автоматично на основі схожості їхньої бази підписників.

Ви також можете отримати доступ до Схожих каналів з профілю каналу.

Поширення історій

Ви можете поширювати історії ваших друзів та улюблених каналів на свою сторінку, збільшуючи їхню авдиторію лише у два дотики.

Поширення історії дає вам змогу додавати до неї контент, як-от текст, аудіо або навіть відеокоментар, — разом з окремим налаштуванням видимості для історії.

Щоб поширити історію, торкніться іконки поширення й виберіть «Поширити історію». У цілях приватності поширювати можна лише історії, які бачать усі.

Відеоповідомлення в історіях

Публікуючи історію, тепер ви можете додати відеоповідомлення, щоб надати коментар або просто показати свою реакцію. Розмір, тривалість і позицію відео можна змінити, а творчі можливості безмежні — від розповіді про фотографію до створення відеорозмови з самим собою в образі різних персонажів.

Video Messages on Stories

Історії, які ви поширюєте, також підтримують відеоповідомлення — так ви можете поділитися своїми думками на актуальну тему або приєднатися до ланцюжка авторів, які поширюють одне одного.

Щоб записати відеоповідомлення, утримуйте іконку камери в редакторі історій. Утримуйте відеодоріжку внизу екрана, щоб регулювати гучність.

Premium: Кольори профілю

У нашому останньому оновленні ми дали змогу Premium-користувачам вибирати колір для свого імені, посилань, які вони надсилають, і відповідей на повідомлення.

Відсьогодні Telegram Premium також дає змогу вибрати унікальне поєднання кольорів з іконками (як-от цими чи цими) для вашого профілю, що прикрасить вашу сторінку.

Щоб налаштувати вигляд ваших повідомлень або профілю, перейдіть до Налаштувань > Налаштування чатів > Змінити ваш колір на Android. На iOS це можна зробити в розділі Налаштування > Вигляд > Ваш колір.

Premium: Шпалери для обох сторін

Кожен може встановити власні шпалери для особистих чатів, щоб зробити розмови ще більш виразними завдяки різним темам та вашим улюбленим фотографіям.

Тепер користувачі Premium можуть встановити шпалери для обох сторін, застосовувавши однакове оформлення як для себе, так і для свого співрозмовника.

Щоб встановити власний фон у будь-якому особистому чаті, торкніться ⋮ (на iOS відкрийте профіль користувача, а потім виберіть ⋯) > Змінити шпалери.

Розшифровка голосових повідомлень для всіх

Починаючи з 2022 року, користувачі Premium мають можливість перетворювати голосові та відеоповідомлення на текст — це допомагає швидко побачити, що було сказано, або навіть перекласти аудіо різними мовами.

З цим оновленням усі користувачі можуть перетворювати на текст до 2 повідомлень на тиждень — просто торкніться іконки →A, щоб спробувати.

Зауважте: Ця можливість буде впроваджуватися поступово і може не бути доступною для всіх одразу.

Telegram Premium дає змогу перетворювати голос у текст без обмежень.

Статистика історій для каналів

Канали, які можуть публікувати історії, тепер мають змогу бачити статистику щодо переглядів історій, поширень і реакцій — з детальними графіками для відстеження охоплення та ефективності.

Статистика історій для каналів

Статистику історії можна переглянути, натиснувши ⋮/⋯ під час перегляду історії або в розділі Інформація про канал > ⋮/⋯ > Статистика.

Статистику каналу, налаштування зарядів і розіграшів тепер легше знайти в Інформації про канал > Змінити > Статистика й заряди.

Користувацькі реакції для каналів

Адміністратори каналів отримали новий інтерфейс для керування реакціями, де вони мають змогу додавати або видаляти певні емоджі.

На додаток до стандартних реакцій, канали також можуть додавати користувацькі емоджі, отримуючи по 1 такій реакції за кожен рівень каналу.

Користувацькі реакції для каналів

У статистиці каналу тепер показується графік реакції на основі емоджі, які використовуються для реакцій на дописи. Він відображає позитивні та негативні емоції — еквіваленти 👍 / 🔥 та 👎 / 💩, — а також «інше» для більш неоднозначних випадків, як-то 🦆, 🧞‍♂️ чи 🪃.

Підсвічування коду в повідомленнях

Завдяки переможцю нещодавнього конкурсу, всі застосунки Telegram тепер можуть визначати мову коду та підсвічувати синтаксис у повідомленнях, що надсилаються з ```форматуванням коду```, — так що ви нарешті зможете побачити різницю між Java та C#. 😉

Підсвічування коду в повідомленнях

Поліпшення для гілок

У групах з увімкненою можливістю гілок застосунок зберігатиме ваші вподобання перегляду: ви бачитимете Усі повідомлення або Гілки, коли знову відкриєте групу.

Поліпшення для гілок

Ефект Клацу Таноса на iOS

Видалення повідомлень в iOS має приголомшливу анімацію — дивіться, як вони випаровуються на мільйон пікселів, перш ніж зникнути назавжди. Ця анімація зʼявляється, коли повідомлення видаляються автоматично, якщо чат відкритий у момент закінчення таймера.

Ви можете увімкнути таймер автовидалення для повідомлень в окремих чатах або для вашого акаунта. Найшвидший спосіб побачити нову анімацію — встановити короткий таймер самознищення в секретному чаті.

На сьогодні це все. Ми продовжимо працювати над схожими оновленнями, повними можливостей для досліджування.


30 листопада 2023
Команда Telegram

Інші новини

Панель мінізастосунків, платні медіа, пошук історій та інше

Наше червневе оновлення додає можливість згортати мінізастосунки в компактну панель, допомагає творцям контенту монетизувати свої канали…
30 червня 2024

Зірки Telegram: оплачуйте цифрові товари та багато іншого

Понад 400 мільйонів користувачів щомісяця взаємодіють з ботами та мінізастосунками у Telegram — купують товари, отримують доступ до послуг…
6 червня 2024

Ефекти повідомлень, пошук за хештегом та інші нововведення

З цим оновленням ви матимете змогу додавати дивовижні анімовані ефекти до повідомлень, які надсилаєте, переміщувати описи до медіа вгору…
31 травня 2024

Розділ «Мій профіль», рекомендовані канали та ще 15 нових можливостей

Цього місяця ми додали понад 15 можливостей, включно з рекомендованими каналами, переглядом власного профілю та показом вашого каналу й…
25 квітня 2024