Календар та швидке прокручування в поширених медіа, заявки на вступ, глобальні колірні теми та інші нововведення

Читати оригінал англійською
Представляємо календар та швидке прокручування в поширених медіа, заявки на вступ, глобальні колірні теми та інші нововведення

У новій версії Telegram додано швидку навігацію матеріалами з історії листування за допомогою пришвидшеного прокручування та календаря, заявки на вступ до груп та каналів за запрошувальними посиланнями, глобальні колірні теми для цілого застосунку та багато іншого.

Швидке прокручування в «Поширених медіа»

Користувачі Telegram можуть без обежень ділитися фотографіями, відео та файлами — і в профілі будь-якого чату доступний розділ з поширеними матеріалами з історії листування. Для швидкого пересування розділом додано новий блок з датою поряд зі смугою прокручування — просто потягніть за нього вгору чи вниз.

Ви також можете вибрати, скільки елементів відображатиметься в кожному рядку. Для цього зведіть чи розведіть два пальці на списку.

Календар у «Поширених медіа»

Аби переглянути поширені медіа за датами у вигляді календаря, відкрийте нове меню (…) в правому верхньому куті на вкладці «Медіа» – чи просто натисніть на блок із датою.

Календар у пошрених медіа

У меню (…) також можна встановити фільтр — лише фотографії, лише відеозаписи чи всі матеріали.

Нове меню з фільтром

Для переходу в розділ натисніть на заголовок у будь-якому чаті і прогортайте сторінку вниз. Щоб відкрити нове меню, натисніть Menu Android на Android чи Menu iOS на iOS.

Заявки на вступ до груп та каналів

Запрошувальні посилання — зручний спосіб покликати до групи чи каналу нових учасників, як для вузького кола друзів, так і через QR-код на афішах вашого заходу.

Тепер для груп та каналів можна створювати спеціальні запрошувальні посилання, вступ за якими можливий лише після схвалення заявки адміністратором чату.

Користувачі, що перейдуть за посиланням, побачать кнопку для надсилання заявки на вступ. Адміністратори можуть стежити за новими заявками за допомогою панелі під заголовком чату. Перш ніж вирішити, прийняти заявку чи відхилити, адміністратор може перелянути публічні дані користувачів — такі як фотографії та інформація Про себе.

Наприклад, можна опублікувати посилання на особистий блог в інших соціальних мережах, а потім приймати заявки лише від друзів та знайомих.

Назви для запрошувальних посилань

Режим заявок на вступ можна увімкнути для будь-якого з додаткових запрошувальних посилань у налаштуваннях вашої групи чи каналу. Щоб не заплутатися в запрошувальних посиланнях, тепер можна встановлювати їм назви, що бачитимуть адміністратори в налаштуваннях групи.

Список запрошувальних посилань із назвами, що бачать лише адміністратори

Назви особливо корисні, якщо використовувати запрошувальні посилання з різними налаштуваннями — наприклад, обмеженням терміну дії чи обмеженою кількістю учасників.

Глобальні колірні теми на iOS

У минулому оновленні ми представили вісім нових колірних тем, що можна встановити для конкретних особистих чатів. Тепер вони доступні не лише для окремих чатів, а й для цілого застосунку Telegram для iOS (згодом теми стануть доступними і користувачам Android). Кожна тема має денну та нічну версії, використовує кольорові градієнти для бульбашок повідомлень та анімовані фони з унікальними візерунками. Ми також переробили розділ з налаштуваннями вигляду, щоб зробити вибір теми зручнішим.

Як і для інших колірних тем, ви можете додавати зміни на власний смак — наприклад, підкрутити кольори чи вибрати інший візерунок. Відредагувати тему та поділитися творчістю з іншими користувачами можна в розділі Теми для чатів.

Час у дорозі для розташувань на iOS

Через меню прикріплень Attach можна надіслати своє точне розташування чи транслювати її в реальному часі. При натисканні на розташування відкривається карта — і тепер вона показує, як швидко можна дістатися заданого місця Foot пішки, Car на авто чи Public Transport громадським транспортом. Аби прокласти маршрут чи викликати таксі, натисніть на час, і розташування відкриється в іншому застосунку.

Нові кнопки з часом у дорозі на iOS

Час у дорозі показується і для точного розташування, і при трансляції розташування в реальному часі (маячок) – тож якщо друзі прямують до вас і діляться розташуванням, ви знатимете, скільки часу в них займе дорога.

Швидкі описи до фотографій на iOS

Якщо почати набирати повідомлення, а потім додати прикріплення — наприклад, фотографію чи відеозапис — текст, що набраний раніше, автоматично підставиться в поле опису. Підтримуються також хмарні чернетки повідомлень — тож ви можете набрати текст на комп'ютері, а потім завантажити фотографію з телефону і швидко надіслати її з потрібним описом.

Час у дорозі та швидкі описи до медіафайлів стануть доступними і користувачам Android у майбутніх версіях.

Нові налаштування в стилі iOS 15

У застосунку для iOS дизайн налаштувань був оновлений згідно зі стилем iOS 15, включно з розділами Notifications Сповіщення та Stickers Наліпки. У розділі Devices Пристрої з'явилися іконки, а при натисканні на пристрій можна переглянути деталі сеансу і дистанційно вийти з акаунта на цьому пристрої.

Зазначимо, що розташування, що відображаються поряд з назвами пристроями, визначаються лише за допомогою їхніх IP-адрес. Цей спосіб визначення не гарантує точності.

Нові інтерактивні емодзі

У цьому оновленні додано нові нові інтерактивні емодзі. Надішліть окремим повідомленням у будь-який особистий чат один з емодзі 👻 👎 🤮 😂 💸 чи 🎃, після чого натисніть на анімовану версію, щоб запустити додаткові ефекти на повний екран.

Якщо у співрозмовника відкрито чат з вами, він побачить ефекти в той самий момент, коли ви натискаєте на емодзі. Вібрацію телефону також синхронізовано для обох співрозмовників.

Ефекти на повний екран також підтримуються на емодзі 🎆 🎉 🎈 👍 💩 та ❤️, що були додані в минулому оновленні.

Зима близько, проте наше наступне оновлення ще ближче. Не перемикайтеся!


3 листопада 2021
Команда Telegram

Інші новини

그룹내 주제 기능, 수집가능한 사용자명, 영상 메시지 음성 텍스트 변환 등

오늘 업데이트에서는 대형 그룹에서 토론을 관리할 수 있는 주제기능, 블록체인에서 보호되는 새로운 형태의 수집 가능한 사용자명, 영상 메시지를 텍스트로 변환할 수 있는 옵션 등을 소개합니다.
5 листопада 2022

무한 반응, 이모지 상태 등

텔레그램의 [기존 업데이트는 맞춤형 움직이는 이모지를 만들기 위한 오픈 플랫폼을 추가하여 이모지에 혁명을 일으켰습니다. 이번 업데이트에서는 무한반응 및 이모지 상태를 통해 새로운 이모지를 사용하여 내 기분을 표현할 수 있는 다양한 방법을 제공합니다.
16 вересня 2022

텔레그램 이모지 플랫폼, 맞춤 움직이는 이모지, 텔레그램 프리미엄 선물하기 등

이번 여름, 텔레그램이 활성사용자 7억명을 돌파하며, 추가적인 독점 기능들에 접근 가능하고 누구나 텔레그램 발전지원을 할 수 있는 텔레그램 프리미엄을 소개했습니다. 오늘 업데이트에는 메시지와 자막에 사용가능한 텔레그램 이모지 플랫폼과 맞춤 움직이는…
12 серпня 2022

7억명 사용자와 텔레그램 프리미엄

텔레그램은 7억명 이상의 월 활성 사용자를 확보하며, 2022년도에 전 세계에서 다운로드 수가 많은 상위 5위 앱이 되었습니다. 이 성장은 온전히 개인 추천으로 이뤄냈습니다 - 아시다시피, 텔레그램은 유료 앱 홍보를 하지 않기 떄문입니다.
21 червня 2022