پس‌زمینه‌های متحرک

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
Introducing animated backgrounds and more

علاوه بر تماس‌های ویدیویی گروهی، این به‌روزرسانی پس‌زمینه‌های متحرک، انیمیشن‌های ارسال پیام و همچنین دکمه فهرست جدیدی برای ربات‌ها، روش‌های جدیدی برای انتقال استیکرها، یادآورهایی برای کمک به امن نگه داشتن حساب کاربری شما و قابلیت‌های دیگری را به همراه دارد.

پس‌زمینه‌های متحرک

برای اولین بار در یک برنامه پیام‌رسان، با پس‌زمینه‌های متحرک برای گفتگوها آشنا شوید! این پس‌زمینه‌های تدریجی رنگارنگ به صورت الگوریتمی ایجاد می‌شوند و هر بار که پیامی ارسال می‌کنید به زیبایی حرکت می‌کنند.

طراحان ما این انیمیشن‌های روان و بهینه در مصرف انرژی را برای تمامی پوسته‌های پیش‌فرض اضافه کرده‌اند.

شما می‌توانید پس‌زمینه‌های متحرک بیشتری را در قسمت تنظیمات پیدا کنید. در اندروید: تنظیمات گفتگو > تغییر پس‌زمینه گفتگو. در iOS: ظاهر > پس‌زمینه گفتگو.

ایجاد و به اشتراک گذاری پس‌زمینه‌ها

ایجاد و به اشتراک گذاری پس‌زمینه‌ها
در صورتی که گزینه‌های پیش‌فرض کافی نیستند، می‌توانید به آسانی پس‌زمینه‌های متحرک خودتان را ایجاد کنید. برای فعال کردن حالت متحرک، سه یا چهار رنگ را انتخاب کنید و سپس یک الگوی اختیاری برای زیبایی بیشتر به آن اضافه کنید.

هر زمان که پس‌زمینه متحرک شما آماده شد، آن را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید تا آن‌ها را با مرحله جدیدی از تجربه پیام‌رسانی آشنا کنید.

انیمیشن‌های ارسال پیام

استیکرها و اموجی‌ها اکنون به صورت روان و با انیمیشن‌های کم‌حجمی که بر روی باتری شما تأثیر نمی‌گذارند، از صفحه‌کلید شما به داخل گفتگو می‌پرند.

در iOS، این قابلیت برای رسانه‌هایی که از قسمت ضمیمه‌ها ارسال می‌کنید و حتی پیام‌های متنی نیز وجود دارد. متن ورودی شما در هنگام انتقال به گفتگو، به صورت روان، به حباب پیام تبدیل می‌شود.

در iOS: ‌نیمه‌شفافیت و نمادهای جدید برنامه

در iOS، پس‌زمینه‌ها هم اکنون به صورت جزیی در سربرگ و پابرگ گفتگوها قابل مشاهده هستند، که به رابط کاربری شما ظاهر زیبای جدیدی می‌دهد.

علاوه بر نسخه‌های آبی و مشکی کلاسیک، دو نماد برنامه تدریجی جدید در قسمت تنظیمات > ظاهر در دسترس هستند:

Two new app icons on iOS

ما همچنین دکمه جدیدی برای قابلیت‌های تلگرام، در پایین فهرست تنظیمات در iOS اضافه کرده‌ایم، که کانال راهنمای تلگرام را باز می‌کند. راهنماها در ۱۰ زبان در دسترس هستند، که شامل نسخه ترکی جدید است.

این دکمه از قبل در اندروید قرار داشته است و می‌توانید آن را در فهرست کناری پیدا کنید.

یادآورهای اطلاعات حساب کاربری

ضروری است که شماره تلفن تلگرام خود را به‌روز نگه دارید تا همیشه بتوانید وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که شماره تلفن شما تغییر یافته است، می‌توانید به سرعت آن را از طریق یادآور جدید در قسمت تنظیماتiOS به‌روزرسانی کنید.

Reminder about keeping your phone number up to date

کاربران اندروید این یادآور را در بروزرسانی آینده دریافت خواهند کرد. در حال حاضر آنها می‌توانند با ضربه زدن بر روی شماره تلفنشان، آن را بروز کنند.

همچنین، هر بار که گذرواژه تأیید دو مرحله‌ای شما تغییر کرد، از طرف تلگرام اعلانی دریافت خواهید کرد (برای تمامی پلتفرم‌ها).

تأیید دو مرحله‌ای در تلگرام به شما این امکان را می‌دهد که گذرواژه اضافه‌ای تنظیم کنید، که هر بار وارد حساب کاربری خود می‌شوید باید آن را وارد کنید.

فهرست ربات

ما با افزودن دکمه فهرست مخصوصی که به شما امکان جستجو و ارسال فرمان‌ها را می‌دهد، تعامل با ربات‌ها را ساده‌تر کرده‌ایم. ربات‌ها همچنین می‌توانند متن پیش‌فرض در قسمت ورودی را تغییر دهند تا به شما ایده بهتری از این که چه نوع پیامی مد نظر آن‌هاست، بدهند.

توسعه‌دهنگان ربات اکنون می‌توانند فرمان‌هایی ایجاد کنند که بر اساس زبان رابط کاربری کاربران و نوع گفتگو تغییر کنند، و همچنین فقط در گفتگوهای خاص یا فقط برای مدیران نمایش داده شوند.

برای اطلاعات بیشتر به ربات مستندات API مراجعه کنید.

انتقال استیکرها

ربات @stickers به شما کمک می‌کند بسته‌های استیکر جدیدی ایجاد کنید و همچنین آمار مربوط به استفاده از استیکرهای خود را دریافت کنید.

امروز ما آپلود استیکرهای شما به تلگرام را آسان‌تر کرده‌ایم، به طوری که احتیاجی به کمک ربات ندارد.ما پلتفرمی برای برنامه‌های شخص ثالث ایجاد کرده‌ایم که به کاربران کمک می‌کند استیکرهایی را ایجاد کرده و با یک ضربه آن‌ها را به تلگرام انتقال دهند.

اگر شما توسعه‌دهنده‌ای هستید که علاقه دارید برنامه‌هایی ایجاد کنید که به کاربران در انتشار استیکرهایشان در تلگرام کمک می‌کنند، برنامه انتقال استیکر نمونه ما را بررسی کنید.

در نظر داشته باشید که اگر از کاربران تلگرام بخواهید که استیکرهای ساخت خودتان را نصب کنند، به هیچ برنامه ای احتیاج ندارید! فقط با استفاده از ربات‌مان استیکرهای خود را آپلود کید و سپس لینک را به بسته شما با دیگران به اشتراک بگذارید.

اموجی متحرک جدید

این به‌روزسانی تماماً مربوط به تحرک است، به همین دلیل نمی‌توانستیم اموجی متحرک جدیدی اضافه نکنیم. مثل همیشه، به سادگی پیامی حاوی فقط یک اموجی را ارسال کنید تا یکی از این اموجی‌های متحرک را در گفتگویتان داشته باشید.

وقت آن رسیده که قابلیت‌های جدید را تست کنید. در همین هنگام، ما برمی‌گردیم تا قابلیت‌های دیگری که شما خواسته بودید را ایجاد کنیم، به همراه چند سورپرایز جدید که در ذهن داریم. با ما همراه باشید.

در مورد تماس‌های ویدیویی گروهی بیشتر بخوانید.


۲۵ ژوئن،‌ ۲۰۲۱
تیم تلگرام

سایر خبرها

그룹내 주제 기능, 수집가능한 사용자명, 영상 메시지 음성 텍스트 변환 등

오늘 업데이트에서는 대형 그룹에서 토론을 관리할 수 있는 주제기능, 블록체인에서 보호되는 새로운 형태의 수집 가능한 사용자명, 영상 메시지를 텍스트로 변환할 수 있는 옵션 등을 소개합니다.
5 نوامبر، 2022

무한 반응, 이모지 상태 등

텔레그램의 [기존 업데이트는 맞춤형 움직이는 이모지를 만들기 위한 오픈 플랫폼을 추가하여 이모지에 혁명을 일으켰습니다. 이번 업데이트에서는 무한반응 및 이모지 상태를 통해 새로운 이모지를 사용하여 내 기분을 표현할 수 있는 다양한 방법을 제공합니다.
16 سپتامبر، 2022

텔레그램 이모지 플랫폼, 맞춤 움직이는 이모지, 텔레그램 프리미엄 선물하기 등

이번 여름, 텔레그램이 활성사용자 7억명을 돌파하며, 추가적인 독점 기능들에 접근 가능하고 누구나 텔레그램 발전지원을 할 수 있는 텔레그램 프리미엄을 소개했습니다. 오늘 업데이트에는 메시지와 자막에 사용가능한 텔레그램 이모지 플랫폼과 맞춤 움직이는…
12 اوت، 2022

7억명 사용자와 텔레그램 프리미엄

텔레그램은 7억명 이상의 월 활성 사용자를 확보하며, 2022년도에 전 세계에서 다운로드 수가 많은 상위 5위 앱이 되었습니다. 이 성장은 온전히 개인 추천으로 이뤄냈습니다 - 아시다시피, 텔레그램은 유료 앱 홍보를 하지 않기 떄문입니다.
21 ژوئن، 2022