Анімовані фони

Читати оригінал англійською
Представляємо анімовані фони та інші нововведення

Крім групових відеовикликів, у новій версії Telegram з'явилися анімовані фони для чатів, анімації при надсиланні повідомлень, а також кнопка меню в ботів, нові можливості для імпорту наліпок, підказки про актуальність даних та інші нововведення.

Анімовані фони

Нові анімовані фони для чатів алгоритмічно змішуються з декількох кольорів і плавно переливаються при надсиланні повідомлень та відкриванні клавіатури.

Ці анімації оптимізовані, щоб майже не впливати на заряд акумулятора, і тепер доступні для всіх тем оформлення за замовчуванням.

Ви можете обрати один з десятків нових фонів у налаштуваннях застосунку. Android: Налаштування чатів > Змінити фон чатів.. iOS: Вигляд > Фон чатів.

Можливість створити фон і надіслати його друзям

Створити свій власний анімований фон дуже легко. Достатньо вибрати будь-які три або чотири кольори та один з десятків візерунків — все інше алгоритм зробить за вас.

Посиланням на створений фон можна поділитися з друзями та рідними. Це чудова нагода показати їм нові можливості.

Анімації при надсиланні повідомлень

Відтепер наліпки та емодзі наче переклеюються з панелі. На iOS нові анімації використовуються також для вкладень і при надсиланні текстових повідомлень. Набраний текст перетворюється на вихідне повідомлення.

iOS: напівпрозорість та нові іконки

У застосунку для iOS нові фони мають ще більш вражаючий вигляд, оскільки ледь визирають через напівпрозорі елементи інтерейсу.

Крім того, іконку застосунку iOS можна змінити на один з градієнтних логотипів у Налаштуваннях > Вигляд.

Нові ікноки застосунку для iOS

Аби дізнатися більше про можливості Telegram, натисніть на нову кнопку Можливості Telegram у Налаштуваннях — вона веде до каналу Telegram Tips.

У застосунку для Android така кнопка була й раніше, вона розташована в бічному меню.

Підказки про актуальність даних

Аби зберегти доступ до облікового запису в Telegram, важливо стежити за тим, щоб до ного завжди був прив'язаний актуальний номер телефону. Нове сповіщення в застосунку для iOS допоможе не забувати оновити дані і швидко перейти до потрібного розділу налаштувань, якщо ваш номер змінився.

Для користувачів Android такі сповіщення буде додано в наступному оновленні, а поки що для змінення номера достатньо натиснути на нього на головній сторінці налаштувань.

Нагадування про актуальність номера телефону

Крім того, тепер у будь-якому застосунку при зміні налаштувань двоетапної перевірки ви одержите сповіщення від Telegram.

Двоетапна перевірка дає змогу налаштувати додатковий пароль для акаунта Telegram. Цей пароль необхідно буде вказувати при кожному новому вході до акаунта.

Меню ботів

Команди для спілування з ботами тепер можна зручно переглядати та надсилати через спеціальне меню. Крім того, тепер творці ботів можуть розміщувати в полі введення підказки, аби було зрозуміліше, введення яких даних очікується від вас.

Розробники можуть задати для своїх ботів різні команди залежно від того, з якого чату до бота звертається користувач — і яку мову інтерфейсу він використовує. Тепер також можна задавати списки команд, що буде видно лише в певних чатах або лише адміністраторам.

Дізнатися більше про нові види команд можна в документації для Bot API.

Імпорт наліпок

За допомогою бота @stickers будь-який користувач Telegram може створювати нові пакунки наліпок, а також отримувати статистику використання своїх пакунків.

Від сьогодні сторонні розробники можуть створювати застосунки, що дадуть людям змогу створювати нові унікальні наліпки та імпортувати їх у Telegram одним дотиком.

Розробники застосунків для створення та публікації наліпок можуть дізнатися більше в новій документації з імпорту наліпок.

Нагадуємо: аби поширити ваші створені наліпки, жоден сторонній застосунок не потрібен. Якщо ви створили пакунок і хочете поділитися ним з іншими користувачами, ви можете завантажити ці наліпки в Telegram за допомогою бота та надіслати друзям посилання на створений пакунок.

Нові анімовані емодзі

Ми продовжуємо додавати нові анімовані емодзі. Щоб подивитися на анімовану версію, надішліть до будь-якого чату один з цих емодзі окремим повідомленням:

На цьому поки що все — пропонуємо спробувати нововведення в дії, поки ми працюємо над іншими довгоочікуваними можливостями та новими сюрпризами.

Сьогодні також стали доступними групові відеовиклики, про них можна прочитати в першій частині анонсу.


24 червня 2021
Команда Telegram

Інші новини

그룹내 주제 기능, 수집가능한 사용자명, 영상 메시지 음성 텍스트 변환 등

오늘 업데이트에서는 대형 그룹에서 토론을 관리할 수 있는 주제기능, 블록체인에서 보호되는 새로운 형태의 수집 가능한 사용자명, 영상 메시지를 텍스트로 변환할 수 있는 옵션 등을 소개합니다.
5 листопада 2022

무한 반응, 이모지 상태 등

텔레그램의 [기존 업데이트는 맞춤형 움직이는 이모지를 만들기 위한 오픈 플랫폼을 추가하여 이모지에 혁명을 일으켰습니다. 이번 업데이트에서는 무한반응 및 이모지 상태를 통해 새로운 이모지를 사용하여 내 기분을 표현할 수 있는 다양한 방법을 제공합니다.
16 вересня 2022

텔레그램 이모지 플랫폼, 맞춤 움직이는 이모지, 텔레그램 프리미엄 선물하기 등

이번 여름, 텔레그램이 활성사용자 7억명을 돌파하며, 추가적인 독점 기능들에 접근 가능하고 누구나 텔레그램 발전지원을 할 수 있는 텔레그램 프리미엄을 소개했습니다. 오늘 업데이트에는 메시지와 자막에 사용가능한 텔레그램 이모지 플랫폼과 맞춤 움직이는…
12 серпня 2022

7억명 사용자와 텔레그램 프리미엄

텔레그램은 7억명 이상의 월 활성 사용자를 확보하며, 2022년도에 전 세계에서 다운로드 수가 많은 상위 5위 앱이 되었습니다. 이 성장은 온전히 개인 추천으로 이뤄냈습니다 - 아시다시피, 텔레그램은 유료 앱 홍보를 하지 않기 떄문입니다.
21 червня 2022