Теми для чатів, інтерактивні емодзі, список прочитання в групі та запис відеотрансляцій

Читати оригінал англійською
Представляємо теми для чатів, інтерактивні емодзі, список прочитання в групі та запис відеотрансляцій

У сьогоднішньому оновленні з'явилася можливість встановити тему для окремого чату, поділитися почуттями за допомогою інтерактивних емодзі з повноекранними ефектами, бачити список людей, що прочитали повідомлення в групі, і записувати відео та звук трансляцій.

Теми для чатів

Telegram має безліч функцій для організації чатів та налаштування їх вигляду, таких як папки для чатів чи анімовані фони. Сьогоднішнє нововведення слугує обом цілям, і це — нові теми для окремих чатів.

Наші дизайнери створили 8 нових тем, які можна встановити на окремий особистий чат. Кожна з тем містить барвисті градієнтні бульбашки повідомлень та переливний анімований фон зі своїм власним візерунком.

Тема встановлюється в обох співрозмовників чату і дає змогу одним поглядом відрізнити один чат від іншого. Тепер можна встановити різні теми для колег та друзів, і ви більше не надішлете випадково щось не те своєму керівнику.

Для встановлення теми на Android натисніть на заголовок чату > ⋮ > Змінити кольори. На iOS натисніть на заголовок чату > ⋯ > Змінити кольори. Співрозмовник зможе бачити тему лише в останній версії Telegram.

Кожна тема має денну та нічну версії, що змінюються залежно від ваших налаштувань нічного режиму.

Незабаром з'явиться ще більше тем — наші дизайнери працюють над цим.

Інтерактивні емодзі

Ми любимо робити емодзі анімованими. Однак іноді навіть великого емодзі серця, що вібрує, буває недостатньо, щоб виразити почуття.

Тому ми створили новий спосіб ділитися емоціями в реальному часі. Тепер, якщо натиснути на надісланий одним повідомленням анімований емодзі 🎆 🎉 🎈 👍 💩 чи ❤️, з'явиться ефект на повний екран.

Якщо в цей час у співрозмовника буде відкрито ваш чат, він побачить анімацію одночасно з вами, наче ви переглядаєте її на одному екрані.

Співрозмовник побачить анімацію лише тоді, коли він теж має останню версію Telegram.

Наші художники вже працюють над додаванням ефектів до інших емодзі.

Список учасників, що прочитали повідомлення

Теми для чатів та інтерактивні емодзі працюють лише в особистих чатах. Водночас, ще одне нововведення стосується груп.

Коли хтось у групі перегляне ваше повідомлення, поряд з ним з'явиться позначка прочитання (✓✓). Тепер у малій групі можна вибрати своє повідомлення і побачити список учасників, що переглянули його.

Список учасників, що прочитали повідомлення, зберігається лише 7 днів після його надсилання. Це зроблено з міркувань приватності.

Записування трансляцій та відеочатів

У Telegram безліч спільнот мають змогу проводити трансляції та відеоконференції для необмеженої кількості глядачів. Тепер адміністратори можуть записати трансляцію чи відеочат для тих, хто захоче переглянути її пізніше.

Записування трансляцій та відеочатів

Записування доступне в меню трансляції або відеочату. Можна вибрати, чи записати лише звук, чи також відео в горизонтальному чи вертикальному положенні екрану. Запис одразу стає доступним у чаті «Збережене».

Натисніть ⋮ або ⋯, щоб відкрити меню трансляції і почати запис. Присутні бачитимуть, що чат записується — поряд з назвою чату з'явиться червона крапка.

Сподіваємося, у вас буде чим зайнятися до наступного оновлення. Швидше за все, довго чекати не доведеться.


19 вересня 2021
Команда Telegram

Інші новини

그룹내 주제 기능, 수집가능한 사용자명, 영상 메시지 음성 텍스트 변환 등

오늘 업데이트에서는 대형 그룹에서 토론을 관리할 수 있는 주제기능, 블록체인에서 보호되는 새로운 형태의 수집 가능한 사용자명, 영상 메시지를 텍스트로 변환할 수 있는 옵션 등을 소개합니다.
5 листопада 2022

무한 반응, 이모지 상태 등

텔레그램의 [기존 업데이트는 맞춤형 움직이는 이모지를 만들기 위한 오픈 플랫폼을 추가하여 이모지에 혁명을 일으켰습니다. 이번 업데이트에서는 무한반응 및 이모지 상태를 통해 새로운 이모지를 사용하여 내 기분을 표현할 수 있는 다양한 방법을 제공합니다.
16 вересня 2022

텔레그램 이모지 플랫폼, 맞춤 움직이는 이모지, 텔레그램 프리미엄 선물하기 등

이번 여름, 텔레그램이 활성사용자 7억명을 돌파하며, 추가적인 독점 기능들에 접근 가능하고 누구나 텔레그램 발전지원을 할 수 있는 텔레그램 프리미엄을 소개했습니다. 오늘 업데이트에는 메시지와 자막에 사용가능한 텔레그램 이모지 플랫폼과 맞춤 움직이는…
12 серпня 2022

7억명 사용자와 텔레그램 프리미엄

텔레그램은 7억명 이상의 월 활성 사용자를 확보하며, 2022년도에 전 세계에서 다운로드 수가 많은 상위 5위 앱이 되었습니다. 이 성장은 온전히 개인 추천으로 이뤄냈습니다 - 아시다시피, 텔레그램은 유료 앱 홍보를 하지 않기 떄문입니다.
21 червня 2022