Відеотрансляції, налаштування пересилання, перехід між каналами та популярні наліпки

Читати оригінал англійською
Відеотрансляції, гнучкі налаштування пересилання, швидкий перехід між каналами та поліпшення для наліпок

У новій версії Telegram доступні відеотрансляції на необмежену аудиторію у групах та каналах, можливість прибрати ім'я відправника та описи до фотографій при пересиланні повідомлень, швидкий перехід між непрочитаними дописами в каналах, оновлена панель наліпок та багато іншого.

Відеотрансляції без обмежень

У попередньому оновленні в групових відеочатах з'явився функціонал трансляцій — і від сьогодні вони не мають обмежень у кількості глядачів.

Транслювати відео з камери або зображення з екрана на необмежену аудиторію можна як у групах, так і в каналах — тепер кожен користувач Telegram може мати власний телеканал з мільйонами глядачів.

Аби почати трансляцію, виберіть «Відеочат» у профілі групи чи «Трансляція» в профілі каналу, де ви є адміністратором.

На відміну від традиційного телеефіру глядачі можуть піднести руку і взяти участь у трансляції, якщо адміністратор дасть їм слово.

Гнучкі налаштування пересилання

Пересилання повідомлень стало простішим та зручнішим. Натисніть на позначку «Переслати повідомлення» над полем введення, щоб переглянути повідомлення, які збираєтеся переслати, і змінити налаштування.

Ви можете вибрати, чи показувати ім'я оригінального відправника, а також зберегти чи прибрати описи до фотографій та медіафайлів. Крім того, ви можете прибрати зайве повідомлення з пересилання або змінити одержувача, якщо випадково натиснули не на той чат.

Швидкий перехід між каналами

У Telegram можна знайти мільйони каналів на найрізноманітніші теми — розважальні, новинні, освітні.

Аби стежити за дописами було зручніше, тепер можна переглянути всі нові повідомлення з каналів, на які ви підписані, не повертаючись у список чатів. Дійшовши до останнього допису в каналі, потягніть екран угору, щоб перейти до наступного непрочитаного каналу.

Якщо ви використовуєте папки чи архів, це враховуватиметься при переході між каналами. Спочатку застосунок буде переходити між каналми з поточної папки, далі з інших папок, далі до решти каналів з основного списку чатів і насамкінець з архіву.

Популярні наліпки

Створити власний пакунок наліпок може будь-який користувач Telegram, а в каталозі безплатно доступні тисячі пакунків від професійних художників. Із сьогоднішнім оновленням знайти потрібну наліпку для будь-якої ситуації стало ще простіше.

У панелі наліпок нові популярні пакунки тепер відображаються над розділом з недавно надісланими наліпками. Щоб зберегти пакунок на майбутнє, натисніть Додати — список популярних наліпок регулярно оновлюється.

Обкладинки пакунків збільшуються, коли ви гортаєте верхню частину панелі, а поряд з обкладинкою відображається назва пакунку.

У застосунку для Android також збільшено розмір наліпок, що пропонуються в підказці. Щоб отримати підказку з потрібними наліпками, наберіть у полі введення один емодзі — а щоб побачити більше запропонованих наліпок, потягніть панель угору.

Пакунки в катиалозі можна шукати і за ключовими словами в каталозі. Спробуйте набрати в полі для пошуку в панелі наліпок «yellow», «animal» або «dog».

Статус «Вибирає наліпку»

Якщо співрозмовник шукає наліпку, що підійде для відповіді, ви дізнаєтеся про це за статусом «Вибирає наліпку» в заголовку чату — там само, де зазвичає відображається «Пише…» або «Записує голосове повідомлення». Новий статус дасть змогу не турбуватися, коли людина раптом пропадає замість того, щоб відреагувати на жарт.

Лічильник непрочитаних коментарів

Адміністратори каналів можуть вмикати коментарі, щоб отримувати зворотній зв'язок від читачів. Нещодавно в коментарях до цього допису ми отримали тисячі привітань від користувачів із восьмим днем народження Telegram — дякуємо всім!

Відтепер, відкривши коментарі до допису в каналі, ви одразу побачите лічильник із кількістю непрочитаних коментарів.

Лічильник непрочитаних коментарів

Нові анімовані емодзі

У кожному оновленні Telegram також з'являються нові анімовані емодзі, і з цим нічого не вдієш. Щоб подивитися на анімовану версію, надішліть у будь-який чат один з цих емодзі окремим повідомленням:

На цьому сьогодні все. Частина нововведень для наступного оновлення вже готові — не перемикайтесь!


31 серпня 2021
Команда Telegram

Інші новини

그룹내 주제 기능, 수집가능한 사용자명, 영상 메시지 음성 텍스트 변환 등

오늘 업데이트에서는 대형 그룹에서 토론을 관리할 수 있는 주제기능, 블록체인에서 보호되는 새로운 형태의 수집 가능한 사용자명, 영상 메시지를 텍스트로 변환할 수 있는 옵션 등을 소개합니다.
5 листопада 2022

무한 반응, 이모지 상태 등

텔레그램의 [기존 업데이트는 맞춤형 움직이는 이모지를 만들기 위한 오픈 플랫폼을 추가하여 이모지에 혁명을 일으켰습니다. 이번 업데이트에서는 무한반응 및 이모지 상태를 통해 새로운 이모지를 사용하여 내 기분을 표현할 수 있는 다양한 방법을 제공합니다.
16 вересня 2022

텔레그램 이모지 플랫폼, 맞춤 움직이는 이모지, 텔레그램 프리미엄 선물하기 등

이번 여름, 텔레그램이 활성사용자 7억명을 돌파하며, 추가적인 독점 기능들에 접근 가능하고 누구나 텔레그램 발전지원을 할 수 있는 텔레그램 프리미엄을 소개했습니다. 오늘 업데이트에는 메시지와 자막에 사용가능한 텔레그램 이모지 플랫폼과 맞춤 움직이는…
12 серпня 2022

7억명 사용자와 텔레그램 프리미엄

텔레그램은 7억명 이상의 월 활성 사용자를 확보하며, 2022년도에 전 세계에서 다운로드 수가 많은 상위 5위 앱이 되었습니다. 이 성장은 온전히 개인 추천으로 이뤄냈습니다 - 아시다시피, 텔레그램은 유료 앱 홍보를 하지 않기 떄문입니다.
21 червня 2022