Реакції, спойлери, переклад повідомлень та QR-коди

Читати оригінал англійською
Реакції, спойлери, переклад та QR-коди

У сьогоднішньому оновленні, 12-му за цей рік, було додано реакції, перекладач для повідомлень, персоналізовані QR-коди, приховування тексту (спойлери) та інші нововведення.

Реакції

Анімовані та інтерактивні емодзі вперше з'явилися в Telegram. Від сьогодні частина цих емодзі доступна у вигляді реакцій, що дають змогу висловлювати почуття та думки, не надсилаючи жодних повідомлень.

Двічі торкніться повідомлення, щоб залишити на ньому швидку реакцію 👍. Щоб вибрати іншу реакцію, наприклад 😁 🎉 😱 🔥 👎, торкніться повідомлення один раз (або утримуйте на iOS). Кожна реакція надсилається зі своєю оригінальною анімацією.

У налаштуваннях можна змінити емодзі для швидкої реакції. Android: Налаштування чатів > Швидка реакція. iOS: Наліпки та емодзі > Швидка реакція.

Реакції одразу доступні в особистих чатах. У групах та каналах реакції має спочатку увімкнути адміністратор, вибравши дозволені в чаті емодзі. Таким чином, у чаті можна зробити власну систему оцінювання: проста вподобайка ❤️, голосування 👍 та 👎 або щось різноманітніше.

Адміністратор може налаштовувати реакції в профілі групи або каналу > Змінити > Реакції. Ви можете також спробувати коментарі для каналів та функціональні опитування.

Спойлери

Щоб обговорити фінал улюбленого фільму і не зіпсувати нікому настрою, виділіть частину тексту і застосуйте нове форматування «Спойлер». Спойлер приховує частину тексту в повідомленні, списку чатів та сповіщеннях.

Якщо хтось захоче побачити прихований текст, він зможе це зробити натисканням на спойлер.

Переклад повідомлень

Telegram використовує понад півмільярда людей по всьому світу — не лише для листування з друзями, а й для спілкування в публічних групах та читання каналів різноманітними мовами. Тепер ви можете перекласти будь-яке повідомлення на іншу мову, не покидаючи застосунок.

Функція перекладу вмикається в Налаштуваннях > Мова, після цього в меню дій кожного повідомлення з'явиться кнопка «Перекласти». У налаштуваннях можна також вказати, для яких мов переклад не потрібен.

Перекладач доступний на всіх Android-пристроях, що підтримують Telegram. Користувачі Apple повинні мати iOS версії 15 або вище. Список доступних мов залежить від операційної системи телефону.

Персоналізовані QR-коди

Для будь-якого користувача з псевдонімом тепер можна створити QR-код. Ви також можете скористатися цією можливістю для групи, каналу або бота, щоб показати комусь свій улюблений блоґ або фан-клуб.

Натисніть на іконку з QR-кодом навпроти псевдоніма користувача (або на сторінці з інформацією про чат) та виберіть набір кольорів і візерунка. Отриманий QR-код можна роздрукувати, опублікувати чи надіслати в іншому застосунку.

У налаштуваннях ви можете отримати QR-код для вашого псевдоніма.

Оновлені меню на macOS

У застосунку для macOS у всіх контекстних меню з'явилися анімовані іконки та підказки клавіатурних сполучень клавіш.

Більше інтерактивних емодзі

Наші художники зробили інтерактивними ще сім емодзі: 🔥 😁 🤩 😢 😭 😱 ❄️. Якщо надіслати один з цих емодзі в будь-якому особистому чаті та натиснути на нього, ви та ваш співрозмовник побачите ефект на повний екран.

Дякуємо, що допомогли нам зробити цей рік неймовірним. Наступний 2022-й рік ми хочемо зробити ще кращим. 🎉


30 грудня 2021
Команда Telegram

Інші новини

그룹내 주제 기능, 수집가능한 사용자명, 영상 메시지 음성 텍스트 변환 등

오늘 업데이트에서는 대형 그룹에서 토론을 관리할 수 있는 주제기능, 블록체인에서 보호되는 새로운 형태의 수집 가능한 사용자명, 영상 메시지를 텍스트로 변환할 수 있는 옵션 등을 소개합니다.
5 листопада 2022

무한 반응, 이모지 상태 등

텔레그램의 [기존 업데이트는 맞춤형 움직이는 이모지를 만들기 위한 오픈 플랫폼을 추가하여 이모지에 혁명을 일으켰습니다. 이번 업데이트에서는 무한반응 및 이모지 상태를 통해 새로운 이모지를 사용하여 내 기분을 표현할 수 있는 다양한 방법을 제공합니다.
16 вересня 2022

텔레그램 이모지 플랫폼, 맞춤 움직이는 이모지, 텔레그램 프리미엄 선물하기 등

이번 여름, 텔레그램이 활성사용자 7억명을 돌파하며, 추가적인 독점 기능들에 접근 가능하고 누구나 텔레그램 발전지원을 할 수 있는 텔레그램 프리미엄을 소개했습니다. 오늘 업데이트에는 메시지와 자막에 사용가능한 텔레그램 이모지 플랫폼과 맞춤 움직이는…
12 серпня 2022

7억명 사용자와 텔레그램 프리미엄

텔레그램은 7억명 이상의 월 활성 사용자를 확보하며, 2022년도에 전 세계에서 다운로드 수가 많은 상위 5위 앱이 되었습니다. 이 성장은 온전히 개인 추천으로 이뤄냈습니다 - 아시다시피, 텔레그램은 유료 앱 홍보를 하지 않기 떄문입니다.
21 червня 2022