Захист повідомлень, видалення за датою, керування пристроями та інші нововведення

Читати оригінал англійською
Захист повідомлень, видалення за датою, керування пристроями та інші нововведення

У новій версії з'явився спосіб захистити вміст у групах та каналах від копіювання, можливість видалити повідомлення за певний період, нові налаштування під'єднаних пристроїв, функція анонімного публікування в публічних групах від імені каналу та інші нововведення.

Захист повідомлень в групах та каналах

У цьому оновленні ми даємо авторам спосіб захистити свій вміст від копіювання та бути впевненими, що він доступний лише тій аудиторії, для якої призначений.

Власник групи або каналу тепер може обмежити збереження вмісту чату. Учасники не зможуть пересилати повідомлення, зберігати медіафайли чи навіть робити знімки екрана.

Щоб вимкнути можливість пересилання повідомлень з групи або каналу, відкрийте сторінку і інформацією про чат і в розділі «Тип групи (каналу)» ввімкніть «Заборонити збереження вмісту».

Видалення повідомлень за датою

Telegram надає користувачам повний контроль над своїм цифровим слідом і можливість видалити будь-які повідомлення в чаті в будь-який час. У новій версії ви можете видалити всі повідомлення в особистому чаті за вибраний день або період кількома дотиками.

Щоб скористатися функцією, відкрийте календар, натиснувши на блок з датою, що з'являється при прокручуванні чату, і виберіть дні.

Можливість очищення історії за датою наразі доступна лише в особистих чатах. Однак ви можете увімкнути автовидалення повідомлень у будь-якому чаті через 1 день, тиждень чи місяць після надсилання.

Керування під'єднаними пристроями

Telegram дає змогу користуватися застосунком зі скількох завгодно пристроїв, а розділ «Пристрої» — контролювати, де виконано вхід до вашого акаунта. Ми додали до розділу кнопку для підключення комп'ютера. Також можна вибрати час автоматичного виходу на пристроях, на яких ви не користуєтеся месенджером тривалий час.

Якщо натиснути на будь-який пристрій в списку, з'явиться детальна інформація про сеанс та можливість вимкнути прийом викликів чи секретних чатів на пристрій.

Telegram доступний на всіх популярних платформах. Завантажити застосунок для вашого пристрою можна на telegram.org/apps.

Анонімне публікування в публічних групах

Публічні канали та коментарі в каналах дозволили вести обговорення на будь-які теми у спільнотах з тисячами учасників. Ці групи використовують для відстоювання демократії і для спілкування з шанувальниками, тому ми додали можливість писати в публічних групах від імені каналу.

Щоб надсилати повідомлення від імені одного зі своїх каналів, натисніть на свою фотографію ліворуч від поля введення і виберіть канал. Після цього ваші повідомлення будуть підписуватися ім'ям та фотографією вибраного каналу замість вашого акаунта.

Поряд з вашими анонімними повідомленнями ви бачитимете назву каналу, від імені якого ви надіслали їх.

Новий спосіб підтвердження номера

Від сьогодні при вході з деяких мобільних пристроїв користувачам пропонуватиметься одержати виклик від Telegram і ввести декілька останніх цифр номера, з якого надійшов цей виклик, замість отримання коду в SMS-повідомленні.

Відповіді на заявки на вступ

Якщо вам напише адміністратор групи або каналу, до якого ви раніше подали заявку, ви побачите назву спільноти поряд з іменем співрозмовника.

Також, боти-адіміністратори чатів тепер можуть писати користувачам, які подали заявку, першими. Ця можливість може знайти багато застосувань: від прийняття правил групового чату до вступного тесту або невеликої пожертви.

Глобальні колірні теми на Android

У минулому оновленні з'явилася можливість вибрати одну з 8 нових тем для окремого чату, а тепер ці теми є доступними для всього застосунку користувачам Android (на iOS усі ці функції є з минулого оновлення).

Розділ з темами в налаштуваннях був повністю перероблений: центральне місце ми виділили новим темам. Кожна з них має версії для денного та нічного режимів, барвистий переливний фон та градієнтні бульбашки повідомлень.

Як і всі теми, нові стилі оформлення можна повністю персоналізувати, змінивши набір кольорів та фоновий візерунок. Персоналізація та поширення тем доступні в розділі «Огляд тем».

Розпізнавання тексту на iOS 13+

Користувачі iOS 13 і вище тепер можуть користуватися функцією «Розпізнавання тексту» («Живий текст»), щоб швидко виділяти, копіювати та шукати текст на надісланих фотографіях. Конфіденційнсть зберігається: розпізнавання проводиться повністю на пристрої.

Список мов, що підтримуються, залежить від Apple. Якщо ваша мова відсутня в списку, то можливо, вона з'явиться в майбутніх оновленнях iOS.

Форматування тексту в описах медіафайлів на iOS

При додаванні описів до медіафайлів стало можливим виділяти фрагменти тексту всіма видами форматування, включаючи жирний, курсив та посилання.

Користувачі Android можуть спитати: а чому це нововведення не стосується них — відповідаємо: на Android така можливість уже давно присутня. 😉

Оновлений вигляд профілів на iOS

На iOS сторінки з інформацією про контакти, групи та канали тепер оформлено в свіжому стилі iOS 15.

Новий дизайн сторінки з інформацією про чат на iOS

Наразі це всі новини. Подивимося, скільки ще нововведень ми встигнемо зробити до кінця року.


7 грудня 2021
Команда Telegram

Інші новини

그룹내 주제 기능, 수집가능한 사용자명, 영상 메시지 음성 텍스트 변환 등

오늘 업데이트에서는 대형 그룹에서 토론을 관리할 수 있는 주제기능, 블록체인에서 보호되는 새로운 형태의 수집 가능한 사용자명, 영상 메시지를 텍스트로 변환할 수 있는 옵션 등을 소개합니다.
5 листопада 2022

무한 반응, 이모지 상태 등

텔레그램의 [기존 업데이트는 맞춤형 움직이는 이모지를 만들기 위한 오픈 플랫폼을 추가하여 이모지에 혁명을 일으켰습니다. 이번 업데이트에서는 무한반응 및 이모지 상태를 통해 새로운 이모지를 사용하여 내 기분을 표현할 수 있는 다양한 방법을 제공합니다.
16 вересня 2022

텔레그램 이모지 플랫폼, 맞춤 움직이는 이모지, 텔레그램 프리미엄 선물하기 등

이번 여름, 텔레그램이 활성사용자 7억명을 돌파하며, 추가적인 독점 기능들에 접근 가능하고 누구나 텔레그램 발전지원을 할 수 있는 텔레그램 프리미엄을 소개했습니다. 오늘 업데이트에는 메시지와 자막에 사용가능한 텔레그램 이모지 플랫폼과 맞춤 움직이는…
12 серпня 2022

7억명 사용자와 텔레그램 프리미엄

텔레그램은 7억명 이상의 월 활성 사용자를 확보하며, 2022년도에 전 세계에서 다운로드 수가 많은 상위 5위 앱이 되었습니다. 이 성장은 온전히 개인 추천으로 이뤄냈습니다 - 아시다시피, 텔레그램은 유료 앱 홍보를 하지 않기 떄문입니다.
21 червня 2022