Правила верифікації сторінок

Верифікація

Команда Telegram може верифікувати активну сторінку вашої особи або організації (це може бути канал, бот або публічний груповий чат), якщо їй належать верифіковані акаунти в щонайменше двох із перелічених сервісів:

  1. TikTok
  2. Instagram
  3. Facebook
  4. YouTube
  5. Twitter
  6. VK
  7. Snapchat

Аби ми могли переконатися, що акаунти справді належать вам, просимо вказати в профілях цих сервісів посилання на відповідну Telegram-сторінку. Після цього ви можете залишити заявку нашому боту @VerifyBot.

Чи є інший спосіб верифікації, якщо двох соцмереж немає?

Замість одного з двох акаунтів у соцмережах можна використати статтю про вас у Вікіпедії, що містить посилання на вашу Telegram-сторінку. Стаття повинна відповідати правилам та критеріям значущості Вікіпедії.

Організації замість одного з сервісів також можуть використати офіційний веб-сайт, що містить посилання на Telegram-сторінку. Після перевірки сервісів (включаючи сайт або Вікіпедію) бот надасть можливість вказати за бажанням додаткову інформацію та коментар.

Чи ви верифікуєте особисті акаунти?

На жаль, Telegram наразі не займається верифікацією особистих акаунтів. Верифікувати можна лише канал, груповий чат або бот, який має багато учасників і є активним.

Чи верифікація є необхідною?

Єдина перевага верифікації — це спеціальна позначка, що допомагає аудиторії відрізнити офіційну сторінку від неофіційної або підробної. Ви можете обійтися без верифікації, розмістивши посилання на вашу Telegram-сторінку на сайті або в соцмережах.

Як змінити назву або посилання вже верифікованої сторінки?

Для верифікованої сторінки не доступна можливість зміни назви або короткого посилання (t.me/…). Якщо зміни необхідні, скасуйте статус верифікації, зробіть зміни і подайте заявку знову. Скасувати статус верифікації можна в боті @VerifyBot за допомогою команди /unverify.